Lūdzu palīdziet - kādi varētu būt jūtību mazinošie līdzekļi, lai nenotiktu priekšlaicīga, ātra sēklas noplūde? Vēlams, bez receptes... Cik tie ir iedarbīgi un vai tiešām palīdz?

Atbilde:
Līdzekļi, kas samazina dzimumlocekļa, īpaši dzimumlocekļa galviņas jūtību, ir visas ziedes un aerosoli, kas satur anestezējošas vielas. Šie līdzekļi ir pieejami plašā klāstā visos intīmo preču veikalos. Ir arī speciāli uztura bagātinātāji, kas var veicināt sēklas noplūdes ātruma kontroli.

Dzimumlocekļa jūtības mazināšana ir viens no risinājumiem, bet to var salīdzināt kā ar „ugunsgrēka dzēšanu”. Lietojot šos līdzekļus, dzimumlocekļa jūtība tiek samazināta mākslīgi un tikai uz to darbības laiku. Prātīgāk būtu normalizēt dzimumlocekļa jūtību dabiskā ceļa.

Priekšlaicīgas vai ātras sēklas noplūdes (ejakulācijas) iemesls ne vienmēr ir paaugstināta dzimumlocekļa jūtība uz kairinājumu. Iemesli var būt arī citi, bez tam, jāievēro vēl psiholoģiskais faktors, kas lielā daļā gadījumu kļūst vadošais.  Priekšlaicīgas ejakulācijas cēlonis var būt arī iekaisīgas slimības un šajā gadījumā jāārste ir iekaisums (prostatīts utt). Tāpēc jautājums par priekšlaicīgas ejakulācijas novēršanu būtu jārisina kompleksi.

uz sākumu: Sēklsas noplūde - Ejakulācija

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com