Man ir ļoti liela problēma. Es masturbēju apmēram 10 gadus, nu man ir 18. Tagad ar draudzeni mums īsti īsts sekss vēl nav bijis, bet kad viņa glāsta manu dzimumlocekli, notiek sēklas noplūde, bet es mēģinu no tā izvairīties, bet viņa saprot...Ko man darīt? Laikam jau neko?

Atbilde:
Nav patīkami, ja uzsākot intīmu tuvību, pēc pāris pieskārieniem uzreiz notiek sēklas noplūde. Tas, ka masturbējiet jau 10 gadus nekas slikts nav, protams, būtu svarīgi runāt arī par masturbācijas biežumu un laiku, kādā tiek panākta sēklas noplūde.

Viens no galvenajiem iemesliem Jūsu situācijā ir lielais uzbudinājums, kurš rodas, kad draudzene pieskaras un glāsta dzimumlocekli un visdrīzāk arī dzimumlocekļa paaugstinātai jūtībai. Pieļauju domu, ka masturbācijas laikā Jūs esiet ieradis arī ātri panākt sēklas noplūdi un lai būtu izprotamāka šī saistība, tad jāatzīmē, ka sēklas noplūde ir psihoreflektors process – sava veida ieradums, kuru pastiprina psihoseksuāls uzbudinājums.

Ko šādā situācijā darīt? Noteikti nevajadzētu intīmajam kontaktam beigties ar sēklas noplūdi. Draudzene mazliet „pačubina” Jūsu dzimumlocekli – notiek sēklas noplūde, noslaukieties vai apmazgājieties un ļaujiet draudzenei darboties tālāka! Pēc brītiņa dzimumloceklis atkal būs „darba” gatavībā un varēsiet panākt nākošo sēklas noplūdi. Šis pasākums, ja viņš būs pietiekoši bieži ievadīs „sliedēs” paaugstināto seksuālo uzbudinājumu un noņems nevajadzīgo stresu un bailes par to, ka var notikt sēklas noplūde. Īsāk sakot – uz doto brīdi kļūstiet draudzenes klātbūtnē par „sperminatoru”!

Nākošās darbības saistītas ar masturbāciju. Nebūtu pareizi iepazīstoties ar meiteni uzreiz pārtraukt masturbēt. Sēklas noplūdes regularitāti ir jāsaglabā – ja tas ir darīts, piemēram, trīs reizes nedēļā, tad arī jānodrošina, lai sēklas noplūde būtu tik pat bieži. Masturbāciju ar laiku aizvietos dzimumkontakti. Būtu jāpievērš uzmanību masturbācijas ilgumam – tas nedrīkstētu būt mazāks par 15-20 min pie nosacījuma, ka dzimumloceklis ir labā erekcijas stāvoklī. Šajā laika sprīdī, vismaz 5-7 reizes būtu jārodas sajūtai, ka vēl mazliet un notiks sēklas noplūde. Jāiemācas laicīgi apstāties un ļaut, lai šis vilnis pārietu un tad turpināt masturbāciju.

Masturbācijas laikā svarīgs jautājums ir arī tas, kā tiek kairināts dzimumloceklis un kas tieši tiek kairināts. Svarīgākais būtu kairināt tieši dzimumlocekļa galviņu, lai normalizētu tās jūtību un tā pierastu pie kairinājuma. Šim nolūkam var apmeklēt arī dažādas procedūras, kuru laikā tiek normalizēta jūtība un trenēta izturība.

Bez visa augstāk minētā, Jums droši būtu jāpalieto zāles, kuras mazinātu uzbudinājumu un zinātniski runājot, mazinātu impulsa pārvades ātrumu. Šādas zāles izrakstīt var tikai ārsts, tāpēc būtu jāapmeklē ārsts seksologs.

Tā kā iespēju, ko darīt ir pietiekoši daudz un ir nepieciešams rīkoties!

uz sākumu: Sēklsas noplūde - Ejakulācija

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com