Kā visātrāk un visefektīvāk var novērst ātras sēklas noplūdi? (21.g)

Atbilde
Ātras sēklas noplūdei var būt vairāki iemesli un efektīva tās ārstēšana ir iespējama tikai, ja novērš tā cēloņus. Janiem vīriešiem visbiežākais iemesls mēdz būt paaugstināta dzimumlocekļa jūtība. Šī jūtība ir jāpārbauda tieši erekcijas stāvoklī. Lai normalizētu dzimumlocekļa jūtību ir nepieciešams treniņi - darbs ar ereģētu dzimumlocekli, kā rezultātā ar laiku dzimumlocekļa jūtība normalizēsies. Daudzi to saprot kā regulāru masturbāciju, bet treniņi atšķiras no masturbācijas ar to, ka mērķtiecīgi tiek strādāts ar jūtīgākajiem dzimumlocekļa rajoniem, bet neļaujot notikt sēklas noplūdei. Šādu treniņu rezultātā ir iespējams iemācīties kontrolēt sēklas noplūdi seksa laikā. Ļoti labi, ja šīs darbības var veikt otrs cilvēks, piem., partnere, tas ļaus ātrāk normalizēt jūtību un iemācīties paškontroli.

Pie paaugstinātas dzimumlocekļa jūtības, ir iespējams lietot arī krēmus un pūšamos, kas mazina dzimumlocekļa jūtību.

Cits, bieži izplatīts iemesls ir paaugstināta nervu sistēmas darbība - paātrināta impulsu pārvadi, kuru ar iepriekš aprakstītajiem treniņiem arī ir iespējams normalizēt, bet šait būs vajadzīgs vairāk laika. Šajā gadījumā paralēli treniņiem tiek nozīmēti arī speciāli medikamenti, kas kavē impulsu pārvadi.

Ļoti bieži ātru sēklas noplūdi novēro pie hroniska priekšdziedzera iekaisuma - prostatītiem (sekundāra priekšlaicīga ejakulācija). Šādā gadījumā, lai novērstu ātru sēklas noplūdi ir jāizārstē priekšdziedzera iekaisums.

Jāsaka, ka ātri novērst ātru sēklas noplūdi nav tik vienkārši, jo tas prasa zināmu laiku, tāpēc par šiem jautājumiem būtu jādomā un tie jāatrisina savlaicīgi!

uz sākumu: Sēklsas noplūde - Ejakulācija

Lasīt vairāk:

Priekšlaicīga ejakulācija;

Seksa terapija priekšlaicīgas ejakulācijas ārstēšanai

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com