Vai ir kaut kādas tabletes pret ātru ejakulāciju?

Atbilde:
Tādas zāles, kuras iedzerot samazināsies dzimumlocekļa jūtība un būs iespējams pagarināt seksuālo kontaktu ir - dažādas smēres, kuras var izmantot, lai mazinātu dzimumlocekļa jūtību. Šīs smēres satur kādu no anastētiķiem, kas samazinās receptoru jūtību uz kairinājumu un līdz ar to būs nepieciešams lielāks kairinājums, lai panāktu sēklas noplūdi.

Šādas smēres tiek uzskatītas par „ugunsdzēšanas” līdzekli, jo pamatā jau ir paškontroles izstrāde un dzimumlocekļa jūtības normalizēšana. Bez regulāra un mērķtiecīga darba, sēklas noplūdes ātrums pats no sevis nenormalizēsies. Tāpēc būtu jāizlemj, ko darīt – lietot ziedes vai arī sevi pilnveidot!

Ir arī speciāli medikamenti (antidepresanti), kurus nozīmē pie priekšlaicīgas ejakulācijas. Viņu lietošana ievērojami pagarina dzimumakta ilgumu, bet paralēli medikamentu lietošanai ir jāstrādā pie paškontroles attīstīšanas. Bez medikamentiem ir arī uztura bagātinātāji, kas var pagarināt dzimumakta ilgumu. To darbība ir līdzīga antidepresantu darbībai, bet tie ir veidoti no dabīgiem augu valsts produktiem, efekta sasniegšanai ir nepieciešams ilgstošāka lietošana, bet pozitīvais ir tas, ka viņiem nav antidepresantiem raksturīgo blakus iedarbību. Viens no šādiem preparātiem varētu būt Climax Control.

Jāatzīmē, ka ātra sēklas noplūde var būt kādas iekaisīgas slimības sekas (hronisks prostatīts, sēklu pūslīšu iekaisums uc) un tāpēc būtu jāpārbaudās, jo iekaisuma gadījumā, to izārstējot, sēklas noplūdes ātrums normalizēsies!

uz sākumu: Sēklsas noplūde - Ejakulācija

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com