Labdien! Man ir tāda problēma! Esmu kopā jau 11 mēnešus ar savu meiteni! 6 mēnešus jau nodarbojamies ar mīlēšanos un bija viss okey, bet tagad jau kā apmēram 2 nedēļas, kad ievadu dzimumlocekli makstī, es gandrīz momentāni beidzu!

Vienu brīdi centos to savaldīt, bet nekas īpašs nesanāca, nepietika ar to lai apmierinātu draudzeni! Tagad, kad tas ir atkārtojies, galīgi morāli sevi nespēju savaldīt un jau pirms ievadīšanas ātri beidzu! Kas tas varētu būt? Un no kā tas varētu rasties? Tas ir svarīgi man un manai draudzenei! Esmu apjukumā, kas tagad notiek! Paldies!

Atbilde:
No rakstītā saprotu, ka 6 mēnešus sēklas noplūde ir bijusi normas robežās, bet pēdējā laikā tā kļūst aizvien ātrāka. Visbiežākais cēlonis (99%), šādai sēklas noplūdes ātruma maiņai, pie regulāras dzimumdzīves ir iekaisuma process priekšdziedzerī – prostatīts.

Sākumā būtu jāveic pārbaudes un tad jāizārstē šis iekaisums. Neārstēšanas gadījumā, ar laiku var uzlaboties stāvoklis, bet tas būs tikai maldīgs priekšstats, jo iekaisuma process turpināsies. Svarīgi ir pēc iespējas ātrāka sākt ārstēšanos, jo šāda situācija, kur Jūs abi diskomfortiņ jūtaties seksa laikā var radīt psiholoģiska rakstura problēmas, kas var turpmāk kļūt par vadošo faktoru priekšlaicīgai ejakulācijai!

Priekšdziedzera iekaisums ir ārstējams, arī hroniska iekaisuma gadījumā! Vēlu veiksmi!

uz sākumu: Sēklsas noplūde - Ejakulācija

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com