Es esmu ļoti nobijies, jo nezinu ko darīt... Esmu 22 gadus vecs jaunietis un mani nomoka viens jautājums - kāpēc, man uznāk bailes, kad mīlējos?

Kad esmu ar draudzeni gultā un mēs kaislīgi skūpstāmies un glāstam viens otru un mans dzimumloceklis piebriest un ir stiprs kā kalns, bet līdz ko es atrodos vagīnā, dzimumloceklis nolaižas, ir tāda kā baiļu sajūta. Nezinu, ko lai dara, draudzene ir neapmierināta un auksta pret mani, un nevaru izgulēties, jo nespēju saprast, kas ar mani notiek. esmu noguris no šīs sajūtas... Vai jūs man variet palīdzēt, lūdzu...

Atbilde:
Bailes ir vienas no lielākiem ienaidniekiem, kas rada, vai pareizāk, pasliktina situāciju. Bet tai pat laikā, bailēm ir cēlonis un Jūsu situācijā, šis cēlonis ir erekcijas pavājināšanās dzimumakta laikā. Ir bijusi situācija, kad dzimumakta laikā pavājinājusies erekcija un šo faktu esi piefiksējis un tagad, katra dzimumakta laikā baidies vai neatkārtosies tas pats un rezultāts ir tāds, ka tiešām erekcija pavājinās. Un tā turpinoties – vadošo lomu var ieņemt psiholoģiskais faktors un rezultātā veidoties situācijas impotence – nespēja veikt dzimumaktu tieši psiholoģisku faktoru rezultātā. Tāpēc šāda situācija būtu jānovērš pēc iespējas ātrāk un jāpanāk „normāls” dzimumakts.

Minētajā situācijā svarīgs jautājums ir arī tas, kāpēc pēc dzimumlocekļa ievadīšanas makstī loceklis sācis atslābt? Sākumā diez vai tas norakstāms uz bailēm. Viens no biežākiem iemesliem ir dzimumlocekļa jūtība, jo ja dzimumloceklis labā erekcijā ievadīts vagīnā un viņam ir pietiekošs kairinājums – atslābumam nevajadzētu iestāties. Nepietiekošam kairinājumam var būt dažādi iemesli un tos nāktos noskaidrot.

Šo jautājumu iespējams atrisināt, bet vienam novērst šīs nebūšanas būs grūti, tāpēc vajadzētu izvēlēties sev tīkamu seksologu un kopīgiem spēkiem šos jautājumus pēc iespējas ātrāk sākt risināt.

uz sākumu: Erekcija

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com