Runa iet par seksu. Mums bija sekss pirmo reizi, un viņai sāpēja, tas nu ir normāli. Bet nekādas asiņošanas nebija un tā īpaši arī nejutu pats jaunavības plēves pārplēšanu. Tagad jau mums bijis vairākas reizes sekss, apmēram 7 reizes, bet viņai vēl joprojām sāp. Ne tā kā pirmo reizi, bet nu iesāpas bieži.

Gribēju zināt vai tas normāli, vai kas nav kārtībā?

Atbilde:
Jautājumā par asiņošanu - visticamāk, ka draudzene vairs nebija nevainīga, respektīvi, viņas jaunavības plēve ir pārplēsta jau agrāk. Tas nenozīmē, ka viņai agrāk ir bijuši seksuālie kontakti, jo jaunavības plēvi iespējams pārplēst arī ar tamponu un savādāk. Dažas meitenes pašas to apzināti izdara.

Sāpes dzimumakta laikā visdrīzāk saistītas ar to, ka draudzen pirms locekļa ievadīšanas nav pietiekami uzbudināta – pareizāk sakot viņas maksts nav sagatavota seksam. Šādā situācijā maksts elastība nav īpaši liela un pat ar maza izmēra dzimumlocekli ir iespējams izraisīt sāpes.

Būtu vairāk uzmanība jāpievērš tieši priekšspēlei un arī draudzenei šajā procesā jāiesaistās, jo ja viņa būs saspringta un neatbrīvosies – nekas labs nesanāks. Būtu ieteicams seksa laikā izmantot lubrikantu, kas uzlabos dzimumlocekļa slīdamību.

uz sākumu: Sekss

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com