Problēma ir tāda, ka man ir draudzene ar kuru kopā esam jau vairākus gadus. Viss ir kārtībā. Viņa saka, ka mīl mani, tomēr nesen atzinās, ka jau kādu gadu šad tad pārguļ ar vienu savu draudzeni. Viņa apgalvo, ka nav lezbiete (tikai biseksuāla attiecībā uz šo draudzeni) un ja būtu jāizšķiras starp šo draudzeni un mani, tad izvēlētos mani. Tomēr pagaidām pārtraukt seksa sakarus ar to draudzeni viņa negrasās.

Seksa jomā starp mums problēmu nav - abi esam bez aizspriedumiem. Šādā situācijā esmu pirmo reizi. Nezinu pat ko domāt. Ja variet dodiet lūdzu kādu padomu - vai tā ir krāpšana, ja nav tad vai viņas jūtas pret mani var saukt par mīlestību. Un vispār - ko man labāk darīt - pamest viņu, aizliegt tikties ar to draudzeni vai varbūt visiem trim uzsākt grupņiku?

Atbilde:
Domāju, ka Jums būtu jāizlemj, vai turpināt attiecības ar šo draudzeni, jo ir ļoti maza varbūtība, ka viņa laika gaitā mainīsies. Jūsu draudzene ir biseksuāla un šie kontakti ar draudzeni liecina, ka seksuāli viņa pilnībā negūst baudu tikai no heteroseksuālām attiecībām, tāpēc periodiski rodas vēlme pēc homoseksuāliem kontaktiem, ko viņa arī īsteno. Laika gaitā, viņa var nosliekties uz vienu vai otru pusi.

Veidojot nopietnas attiecības, būtu jāņem šie fakti vērā un pašam jāizlemj vai Jums ir pieņemami šādi draudzenes sānsoļi. Protams, ka šie sānsoļi ir klasificējami kā krāpšana. Pastāv liela iespēja, ka šie sānsoļi var būt ne tikai art sava dzimuma pārstāvi, bet arī ar pretējā dzimuma, jo Jūsu draudzenei visticamāk, šajā sakarā aizspriedumu nav! Tā ka pašam jāizlemj, vai šādas attiecības Jūs apmierina vai nē un vienkāršākais risinājums būtu - nomainiet draudzeni!

uz sākumu: Sekss

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com