Man ir tāds jautājums, kas mani ļoti nomāc. Es masturbēju jau no 13 gadiem , tagad man ir jau 18. Tagad, kad man ir sekss ar sievieti un es ļoti ātri beidzu ... Tas ilgst apmēram 5-7 min ... Tas sagādā neērtas situācijas gan man, gan manai draudzenei!

Ko man darīt vai ir kas līdzams? Vienalga, kas zāles vai kas! Man patiešām gribās pilnvērtīgu seksu! Lūdzu, palīdziet man dodiet man padomu ...

Atbilde:
Tas, ka masturbē no 13 gadus vecuma ir labi, Varētu būt jautājums, kā to esi darījis un cik ilgs ir bijis šis process līdz sēklas noplūdei? Bet kopumā ņemot, to, ka vari dzimumakta laikā noturēties 5-8 minūtes jau ir ļoti labi rādītāji, kaut gan mazliet piestrādājot varētu šo laiku pagarināt.

Bet rodas jautājums, ko nozīmē „pilnvērtīgs sekss”? Nedomāju, ka, ja arī Tu varēsi veikt frikcijas 30 minūtes no vietas, ka to varēs uzskatīt par pilnvērtīgu seksu. Sekss jau nav tikai automātiska kustēšanās noteiktu laika sprīdi. Domāju, ka Tavā situācijā būtu jāpievērš uzmanība tieši priekšspēlei un jāatceras, ka pats dzimumakts ir seksa nobeigums, kur var pietikt pilnīgi arī ar 5-7 minūtēm, lai abi sasniegtu kulmināciju.

Vislabākās zāles būtu, ja vairāk pievērstu uzmanību tieši priekšspēlei un priekšspēles laikā jau sagatavotu un novestu draudzeni līdz zināmai uzbudinājuma pakāpei un tad tas būtu vairāk vai mazāk pilnvērtīgs sekss. Bet, ja tomēr vēlies iemācīties pagarināt dzimumakta ilgumu, tad būtu pie tā atsevišķi un mērķtiecīgi jāstrādā!

uz sākumu: Masturbācija

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com