Partneris apgalvo,ka masturbējot viņam šādas problēmas nav, bet ievēroju, ka sperma pēc masturbācijas ir caurspīdīga un daudz mazāks daudzums kā kādreiz. Mēģinot pieskarties viņa dzimumloceklim, arī orāli viņš saka, ka izjūt sāpes. Vēl piebildīšu, ka iepriekš slimoju ar ureaplazmu, ko izārstēju, bet viņš nē, kā arī aptuveni 1gadu viņam periodiski uz dzimumlocekļa parādās sarkani plankumi, bet iepriekš tas neietekmēja mūsu seksuālās attiecības. Viņš vaino mani, ka viss noticis tieši pēc strīda un sāpes ir tādēļ ,ka nav pietiekama erekcija, (nu tā ir pietiekama, lai ievadītu dzimumlocekli). Viņam 33 gadi. Vai tā varētu būt kāda saslimšana? Vai arī tiešām sāpes radās pēc strīda un dēļ nepietiekamas uzbudinātības? Paldies par atbildi!

Atbilde:
Diskomforta sajūta un sāpes dzimumloceklī var būt par iemeslu nenoturīgai erekcijai un erekcijas zudumam. Kas var būt par cēloni sāpēm?

Aprakstītajā gadījumā, sāpes rodas tieši dzimumakta laikā. Pirms dzimumakta rodas pietiekoši laba erekcija, cik saprotu, tad tajā brīdī sāpju nav. Ievadot dzimumlocekli makstī pēc laika rodas sāpes, kas izraisa arī erekcijas pasliktināšanos un zudumu. Tas liecina par to, ka makstī ir izmainīts pH, kam par iemeslu var būt iekaisums, līdz ar to maksts izdalījumi kļūst "skābāki", kas rada pastiprinātu dzimumlocekļa galviņas jūtību, kas izpaužas kā sāpes. Pēc šāda kontakta jūtīga var būt arī dzimumlocekļa priekšādiņa. Jūs minējāt, ka uz partnera dzimumlocekļa periodiski rodas apsārtuši pleķi, kas apliecina, to, ka viņam tur ir iekaisis.

Pirms gada ārstējāties no ureaplazmas, bet partneri nē. Parasti, ja atrod infekciju vienam ir jāārstējas abiem. Pastāv iespēja, ka Jūs toreiz izārstējāties, bet tā kā partneris nav ārstējies, viņš šo infekciju ir nodevis Jums, kas varētu arī radīt izmaiņas maksts gļotu sastāvā.

Būtu ieteikums veikt pārbaudes uz STS. Un protams, būtu ļoti labi, ja partneris varētu apmeklēt ārstu un konsultēties par šiem jautājumiem ar speciālistu. Parasti strīdi neradīs iekaisīgas izpausmes dzimumloceklī. Strīdu rezultātā varētu zust vēlme uz seksu, tad arī erekcija būtu vāja pirms dzimumakta uzsākšanas.

uz sākumu: Slimības

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com