Sveicināti! Es jums rakstu, lai rastu atbildi uz kādu jautājumu, kas mani uztrauc pēdējās dienās. Man ir 16 gadi un manam draugam 17. Mums abiem šīs ir pirmās nopietnās attiecības un iepriekš ar seksu nebijām nodarbojušies. Mēs esam kopā 6 mēnešus un 3 mēnešus jau dzīvojam dzimumdzīvi.

Mēs gandrīz vienmēr nodarbojamies ar seksu lietojot prezervatīvu, bet dažas reizes ir bijušas tādas, ka nebija nekādi izsargāšanās līdzekļi, bet viņš vienmēr pirms sasniedz orgasmu izņēma un beidza ārā. Visus laiku mums vienmēr viss ir bijis kārtībā, bet pirms kādas nedēļas mums atkal sanāca tā, ka nebija prezervatīva un mēs darījām bez.

Jau liekot savu dzimumlocekli iekšā man makstī bija dīvaina sajūta, it kā nedaudz sāpēja. Nākamajā dienā atkal sākot nodarboties ar seksu bija tā pati sajūta un visu mīlēšanās laiku tā nepazuda. Nākamajā dienā tur lejā, respektīvi vagīnā bija tāda kā kņudēšana. Turpmākajās dienās nedaudz izdalījās balti izdalījumi un niezēja, arī nedaudz sāpēja vēders. Domāju, ka varētu but kāda seksuāli transmisīvā slimība, ja tādas pazīmes, bet gan kāda veida es to būtu varējusi iegūt? Pie ginekologa man iet ir nedaudz bail (nekad vēl neesmu pie ginekologa gājusi). Man jau tā ir kādas 5 dienas. Četras dienas neesam vairāk nodarbojušies ar seksu. Mēnešreizes man visu laiku ir normāli. Ko jūs ieteiktu man darīt? Ceru uz pēc iespējas ātrāku atbildi, jo mani ļoti satrauc šī problēma, respektīvi es domāju vai man nav kāda veida STS slimība vai kāda infekcija. Sakiet varbūt man aptieka nopirkt kādu ziedi vai ko? Es tiešām nezinu ko darīt...

Atbilde:
No aprakstītā var spriest, ka Jums ir iekaisums dzimumorgānos. Kas izraisa šo iekaisumu – bez analīzēm pateikt nebūs iespējams, tāpēc būtu jāvēršas pie ārsta (ginekologa vai venerologa), kurš apskatītu, noņemtu analīzes un nozīmētu ārstēšanu. To, ka ir parādījušās vēdera sāpes liek satraukties, jo iekaisums var izplatīties un ļoti svarīgi būtu vērsties pēc palīdzības pie speciālista. Pašai iegādāties kāds zāles – nebūtu prātīgi, jo pašlaik nezinām, kas ir izsaucis šo iekaisumu.

Vai šo iekaisumu izraisa kāda no seksuāli transmisīvajām slimībām varēs pateikt tikai pēc analīzēm. Ne vienmēr iekaisumu dzimumceļos izraisa STS, bet vadoties no Jūsu stāsta, ka visas sūdzības sākušās pēc dzimumakta varētu domāt, ka iekaisuma iemesls ir STS. Arī Jūsu puisim būtu jāpārbaudās uz STS.

Vienīgais ieteikums būtu nevilkt garumā laiku un jau šodien apmeklēt ārstu!

uz sākumu: Slimības

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com