Vai tas ir normāli, kad es uzbudinos, man no galviņas izdalās tāda kā sperma. Un kāpēc es bieži vien beidzu ātri, kad nodarbojos ar seksu ar partneri?

Atbilde:
Jā. Tas, ka laiciņu pēc erekcijas rašanās no urīna kanāla izdalās gļotas ir normāla parādība. Šīs gļotas ir sīpolveida dziedzera sekrēts, kura fizioloģiskā loma ir samitrināt dzimumlocekļa galviņu, lai paaugstinātu tās slīdamību un atvieglotu dzimumlocekļa ievadi makstī. Tautā šīs gļotas, dažkārt tiek sauktas par „dzimumlocekļa sulu”. Šīs gļotas ir caurspīdīgas un staipīgas.

Šo gļotu izdalīšanās daudzums ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, kā piemēram no uzbudinājuma pakāpes, erekcijas ilguma. Gļotu izdalīšanās no urīnkanāla var novērot arī pēc erekcijas zušanas – atslābstot, mazinoties dzimumlocekļa pildījumam, dažkārt var just, ka kaut kas iztek no urīnkanāla.

Dažās situācijās, šo gļotu daudzums var būt pastiprināts un kļūt pat traucējošs. Pastiprinātu gļotu izdali, parasti novēro pie urīnkanāla vai sīpolveida dziedzera iekaisumu.

Attiecībā par sēklas noplūdes ātrumu – no aprakstītā ir grūti pateikt, kas var būt par iemeslu, jo pārāk maz informācijas. Lai iegūtu vairāk informāciju par sēklas noplūdi, var palasīt atbildes uz jautājumiem par ejakulāciju!

uz sākumu: Pubertāte

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com