Man ir 11 gadi. Es gribētu uzzināt vai sarkani-violeta galviņas krāsa ir normāla? Un manu priekšādiņu ar galviņu sastiprina saitīte un divi ādas gabali, tas ir normāli? Lūdzu atbildat!

Atbilde:
Jā, viss tas ir pilnīgi normāli. Dzimumlocekļa galviņa ir ļoti labi apasiņota, tāpēc viņai ir tāda krāsa. Ja rodas erekcija – loceklis paliek ciets, pēc kāda laika galviņa var palikt vēl vairāk violeta. Tas notiek tāpēc, ka dzimumloceklim piebriestot, asinsrite dzimumloceklī pavājinās, pareizāk sakot vairāk asinis pieplūst nekā atplūst, līdz ar to asinīs paliek mazāk skābekļa un viņas iekrāso galviņu nedaudz violetā krāsā.

Saitīte, kas savieno dzimumlocekļa galviņu un priekšādiņu atrodas locekļa apakšpusē un tai tur ir jābūt. Bet, ja ir vēl kāds savienojums, tas varētu būt sakarā ar to, ka priekšādiņa vēl nav pilnībā atdalījusies no galviņas, kaut gan 11 gados, priekšādiņai būtu jābūt pilnībā atdalītai.Visalbāk būtu, ja apmeklētu speciālistu, kas tev varētu šajā jautājumā palīdzēt. Ja priekšādiņa nav pilnīgi atdalījusies, to var ar saviem spēkiem novērst, bet būtu ieteicams sākumā konsultēties ar ārstu!

uz sākumu: Pubertāte

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com