Sveiki, man ir tāda problēma ar locekli, kad tas ir erekcijas stāvoklī, tad tas izskatās pilnīgi normāls, bet kad tas ir miera stāvoklī, tad es ar to negribu nevienā pirtī, pēc dušas ģērbtuvē, atrasties...

Mana ādiņa neiet pāri visai galviņai un neveido galā tādu kā trubiņu, bet mana ādiņa iet pāri tikai pus galviņai :( Es nezinu ko darīt, lūdzu palīdziet...

Atbilde:
Aprakstītajā situācijā, priekšādiņa ir ar normāli attīstu gredzenu - erekcijas laikā brīvi slīd pāri dzimumlocekļa galviņai, bet īsa - „miera” stāvoklī, jo pilnībā nenosedz dzimumlocekļa galviņu.

Dotajā situācijā šī priekšādiņas īpatnība ir radījusi psiholoģiska rakstura nebūšanas, kas traucē atrasties un brīvi justies kailam citu klātbūtnē, tai pat laikā šis fakts ietekmē arī pašvērtējumu par sevi kā vīrieti.

Parasti priekšādiņa dzimumloceklim esot miera stāvoklī, pilnībā nosedz dzimumlocekļa galviņu, tādējādi pildot savu aizsargfunkciju – pasargā dzimumlocekļa galviņu no dažādiem kairinājumiem, mitrina galviņas gļotādu utt. Dotajā situācijā priekšādiņa tikai daļēji veic šo funkciju. Cik liela loma šīm funkcijām uz normālu dzimumdzīvi un dzimumlocekļa attīstību? Samērā neliela. Šīs lietas pilnībā netiek nodrošinātas vīriešiem, kuriem dzimumlocekļa priekšādiņa ir apgriezta un tas galīgi neietekmē viņu seksuālo dzīvi.

No rakstītā nevar izvērtēt, kas bijis par iemeslu, kas radījis šīs psiholoģiskās nebūšanas un uzskatus, ka tāds dzimumloceklis kāds ir Jums nav izskatīgs, pievilcīgs utt, dēļ kā kaunaties citu klātbūtnē atrasties kails. Jāsaka, šī atšķirība, citu acīs visdrīzāk izskatās nevis kā defekts (kā Jūs to uztveriet), bet taisni otrādi. Daļēji atkailināta dzimumlocekļa galviņa psiholoģiski rada iespaidu par paaugstinātām seksuālajām spējām un dzimumloceklis izskatās erotiskāks par dzimumlocekli, kura priekšādiņa pilnībā nosedz galviņu, tas arī piesaista apkārtējo uzmanību! Varbūt tieši šis ir iemesls, kāpēc kautrējieties atrasties ar citiem kopā kails, jo esiet piefiksējis, ka citu to aplūko!

Būtu sākumā jācenšas atbrīvoties no nevajadzīgajiem aizspriedumiem, jā tas būs grūti, bet to variet veikt kā eksperimentu! Nākošajā reizē, kad atradīsieties situācijā, kur esiet kopā ar citiem kails, nesteidzieties apģērbties, bet palūkojiet apkārtējo reakciju. Jūs redzēsiet, ka lielākā daļa neapzināti vai pat apzināti aplūko Jūsu dzimumlocekli! Šīs aplūkošanas pamatā ir tas, ka dzimumloceklis izskatās erotiski un tas gribot negribot piesaista uzmanību! Tātad, Jūs aplūko tāpēc, ka tie kas to dara, Jūs uzskata par pārāku nekā sevi!

Bet, ja vēlaties, priekšādiņu ir iespējams pagarināt un panākt, lai tā pilnībā nosedz dzimumlocekļa galviņu. Tas varētu aizņemt aptuveni pusgadu un ja esiet nolēmis pagarināt priekšādiņu, tad būtu jānāk uz konsultāciju un jāsāk pie tās piestrādāt!

uz sākumu: Dzimumloceklis

Lasīt papildus:

Dzimumlocekļa priekšādiņas problēmas.

Seksa terapija.

Dzimumlocekļa galviņa un saitīte.

Seksuāla rakstura problēmas jauniešiem.

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com