Man jautājums par AndroPenis! Vai viņu nēsājot mans loceklis iztaisnosies? Tas ir kā pusmēnesis klāt pie vēdera! Viņu varēs noliekt taisni vai uz leju arī tad, kad tas būs piebriedis vai tas atkarīgs no katra cilvēka individuāli!

Man locekļa galviņa ir lielāka nekā pats penis apkārtmērā un izskatās nesamērīgi! Pēc nēsāšanas erekcijas biežums mainīsies?

Man liekas, ka man ir bieža erekcija, citreiz iekāpjot mašīnā un braucot, man sākas erekcija tā, ka man jābraukā bieži dažreiz izveidojas neērtas situācijas, pārsvarā tas notiek, kad es neesmu pie stūres! Nēsājot AndroPenis, ja gribu iztaisnot un palielināt tas iet kopa? Vai ir tā, ka vai nu palielina vai nu iztaisno!?

Atbilde:
Dzimumlocekļa izliekuma korekcija ir iespējama palielinot dzimumlocekļa garumu. Dzimumlocekļa izliekumu ir iespējams novērst izmantojot speciālas masāžas vai lietojot speciālas ierīces (ekstenderus), vienlaicīgi dzimumloceklis palielināsies izmēros un lēnām taisnosies. Rezultāti, protams, ir atkarīgi no cilvēka individuālajām īpašībām – audu un saišu elastības, audu masas pieaugumu, vecumu utt. Šīs individuālās īpašības noteiks visa procesu ātrumu – tāpēc dažiem rezultāti ir ātrāki un labāki, bet citiem otrādi. 6-8 mēnešu laikā ir iespējams iztaisnot dzimumlocekļa izliekumu vidēji par 70%.

Erekcijas biežums atkarīgs no dažādiem faktoriem – no dzimumaktu biežuma, no apkārtējās situācijas, kā arī regulāras erekcijas rašanās noteiktos apstākļos var būt saistīta ar psiholoģisku fiksāciju uz konkrēto situāciju – sēdēšana pie automobiļa stūres… laikam jau pirmkārt būtu jānoskaidro, kāpēc Jūs satraucaties par to, ka bieži rodas erekcija. Tas visnotaļ ir pozitīvs moments, kas par Jums var liecināt, kā vīrieti ar augstām seksuālajām spējām. Tātad, kāpēc šīs situācijas uztveriet kā neērtas? Nākošais jautājums būtu jānoskaidro, kāpēc tieši braucot Jums rodas erekcija?

uz sākumu: Dzimumloceklis

Lasīt papildus:

Līks dzimumloceklis - dzimumlocekļa izliekums.

Kā iztaisnot līku dzimumlocekli?

Cik labi Tev stāv - erekcijas kvalitāte.

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com