Man priekšādiņa ir īsāka nekā citiem - galviņa ir vairāk atkailināta, pat ne erekcijas laikā. Daudzi uztraucas, ka ādiņa ir par garu, bet man ir otrādāk, īsā. Miera stāvoklī ādiņa apsedz tikai apmēram 1/3 galviņas. Apgraizīta nav. Līdz ar to laikam galviņa ir sausa, jo salīdzināju ar draugu, kuram ādiņa ir garāka, pārklāj visu galviņu. Viņam arī uzbudināšanās laikā "smērviela" izdalās bagātīgāk nekā man.

Vai ir iespējams kā palielināt tās smērvielas daudzumu? Ko darīt, lai galviņa nebūtu sausa - vai ir iespējams varbūt ar ko smērēt? Mēģināts ir ar lubrikantiem uz ūdens bāzes smērēt, bet tie ātri nožūst. Varbūt ir kādi īpaši taukojoši līdzekļi?

Atbilde:
Reti vīrieši sūdzas par nedaudz saīsinātu priekšādiņu, kura dzimumlocekļa galviņu pilnībā nenosedz arī miera stāvoklī. Priekšādiņas galvenās funkcijas ir pasargāt galviņu no traumatizēšanas un uzturēt tā gļotādas miklumu. Ja priekšādiņa ir apgriezta vai tā pilnībā nenosedz dzimumlocekļa galviņu var rasties diskomforta sajūta sakarā ar gļotādas sausumu. Šādā situācijā būtu ieteicams lietot mitrinošus vai aizsargkrēmus.

Tā kā lubrikanti ir uz ūdens bāzes, tad šī frakcija ātri uzsūcas un lubrikants kļūst lipīgs, ieteicams būtu lietot lubrikantus, kuru sastāvā ir silikons. Ziedes sastāvā esošais silikons nodrošina speciāla slānīša veidošanos un ilgāk nodrošina slīdamību. Pateicoties silikona radītajam slānītim, dzimumlocekļa galviņa ilgāk saglabās savu miklumu. Smērvielas, kuru sastāvā ir silikons var lietot kopā ar prezervatīviem.

uz sākumu: Dzimumloceklis

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com