Sveiki. Man ir tāda problēma, ka priekšādiņai ir tāda maza saitīte, kura ir savienota ar dzimumlocekļa galviņu, kas nekādā veidā neļauj priekšādiņu pārslidināt pāri dzimumlocekļa galviņai. Un man ir bail, ka seksa laikā tas varētu sāpēt. Ko darī?

Atbilde:
Īsa saitīte var radīt dzimumakta laikā nepatīkamus pārsteigumus, bet būtu jāskatās cik viņa ir īsa. Rakstāt, ka viņa traucē atvilkt priekšādiņu, bet varētu būt, ka priekšādiņas gredzens ir par šauru un tāpēc nav iespējams to pārvilkt pāri galviņai. Ir puiši, kuriem saitīte ir samērā īsa, bet labi attīstīts priekšādiņas gredzens, tas brīvi slīd pāri galviņai un nerada nekādas problēmas seksā.

Vislabāk, jau būtu konsultēties ar speciālistu, kurš apskatītu un ieteiktu ko darīt. Situācijās, ja saitīte ir par īsu un dzimumakta laikā traucē, tad šo saitīti ķirurģiski pārgriež. Bet kā rakstīju sākumā, varbūt ir jāskatās, kāds ir priekšādiņas gredzens, jo sākumā pašam būtu jāpatrenē un jāattīsta priekšādiņas gredzens un tad jāskatās, ko darīt ar saitīti.

uz sākumu: Dzimumloceklis

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com