Menu

Dzimumloceklis

12cm garš dzimumloceklis erekcijas stāvoklī tiek iedalīts kā maza izmēra. Bez tam, dzimumlocekļa priekšādiņa neatveras ne miera ne erekcijas stāvoklī – tātad ir pilna priekšādiņas fimozes. Par šādu dzimumlocekli var teikt, ka tas ir neattīstīts un tā pilnveidošanai vajadzēs ielikt pietiekoši daudz laika un darba.

Sākumā ir jāatrisina jautājums par priekšādiņu. Tā ka ir pilna fimozes, būtu jāveic priekšādiņas apgriešana vai cirkumcīzija. Pēc tam varētu pievērsties dzimumlocekļa izmēru palielināšanai. Būtu vēlams to palielināt vismaz līdz vidējam izmēram 15-16 cm un atbilstoši apkārtmēru uz 12,5-13,5 cm.

Kopumā šāda dzimumlocekļa pilnveidošana un attīstīšana varētu prasīt gadu vai nedaudz vairāk laika.

15 gados šāds locekļa izmērs ir pilnīgi normāls - vidējs dzimumloceklis. Jārēķinās, ka loceklis turpinās vēl augt un beidzoties pubertātes periodam, Jūsu locekļa parametri būs lielāki nekā vidēja locekļa. Domāju, ka variet būt pilnīgi apmierināts ar locekļa izmēriem!

No rakstītā ir grūti noteikt, kas ir īstais iemesls, kāpēc nevari ievadīt peni makstī. Pirmām kārtām būtu jānodrošina, lai partnere būtu atslābinājusies, maksts būtu pietiekoši mikla un uzbudināta. Ar pirkstu palīdzību var pārbaudīt maksts ieeju – vai brīvi var tajā ievadīt pirktu un netraucē jaunavības plēve! Ja maksts ieeja ir brīva, tad būtu ieteicams bagātīgi lietojot lubrikantu, nesteidzoties mēģināt ievadīt peni makstī, jo maksts ir pietiekoši elastīga un padodas uz iestiepumu!

15-16 gadu vecumā dzimumloceklis pēc izmēriem ir relatīvi tāds kā pieaugušam vīrietim. Dzimumloceklis garumā var augt līdz 17-18 gadu vecumam, bet līdz 21 gadam palielinās apkārtmērs. 15 gadu vecumā 18 cm garš dzimumloceklis ir pilnīgi normāla parādība. Ideālā variantā, dzimumlocekļa garumam būtu jābūt 10 % no vīrieša auguma. Piemēram, 170 cm garam vīrietim, 10% - 17 cm. Ja Jūsu augums ir ap 1,8 m, tad 18 cm garš dzimumloceklis ir uzskatāms par ideālu attiecībā pret Jūsu augumu.  

Konkrētajā situācijā varētu būt, ka Jūs ātri nobriestiet, līdz ar to arī dzimumloceklis ir izaudzis tik liels cik viņš ir, bet ap 19-20 gadu vecumu viņš varētu nedaudz samazināties un palikt resnāks. Katrā ziņā, šie procesi norit individuāli un grūti spriest par cik dzimumlocekļa izmēri mainīsies turpmākajā laika posmā.

Bailes un satraukums par pirmo seksu ir ļoti cilvēcīga parādība. Bet vai šajā situācijā svarīgākais būs dzimumlocekļa parametri – noteikti nē. Svarīgākais, pirmajā seksā, būs jautājumi saistīti ar Jūsu uzvedību – cik būsiet iejūtīgs un saprotošs pret partneri. Noteikti nebūtu vērts visu sasteigt! Kā saka, bikses nost un uz priekšu – šajā gadījumā galīgi nederēs, ja Jums interesē, lai partnerei tiešām būtu patīkami un viņai būtu vēlme vēl un vēl ar Jums stāties intīmajās attiecībās. Un dzimumlocekļa parametriem šajā situācijā nebūs nozīmīga nozīme.

Varētu ieteikt, šajā situācijā neuztraukties par to cik garš vai resns ir Jūsu dzimumloceklis, bet galveno uzmanību veltīt, lai izdomātu, kā šo kontaktu padarīt partnerei patīkamāku, jo viņai vairāk interesēs Jūsu glāsti, skūpsti un māka viņas uzbudināt un novest līdz kulminācijai varbūt pat bez dzimumlocekļa ievadīšanas makstī.

Bet, kas attiecas uz izmēriem, tad 15 gados dzimumloceklis vēl nav pilnībā „izaudzis” un tā izmēri var neatbilst pieauguša vīrieša vidējiem izmēriem. Tāpat kā Jūs vēl augat, tā arī dzimumloceklis turpina augt un nebūtu jāieciklējas uz tā parametriem, jo, ja ir nepieciešamība, viņu ir iespējams palielināt!

21. gadu vecumā vīrieša dzimumorgāniem būtu jābūt pilnīgi attīstītiem. Dzimumlocekļa augšana garumā notiek līdz 17 gadiem, bet apkārtmērs palielinās līdz 20-21 gadu vecumam. Tālākā dzīves laikā dzimumlocekļa izmēri mainās ļoti maz. Normālā situācijā dzimumlocekļa priekšādiņaijau 15-16 gadu vecumā būtu brīvi jāslīd pāri dzimumlocekļa galviņai kā „miera” tā erekcijas stāvoklī.

No rakstītā noprotu, ka „miera” stāvoklī priekšādiņu ir iespējams atvilkt, bet erekcijas stāvoklī nē. Tātad, runa iet par daļēju fimozi - iemesls ir nepilnīgi attīstīts priekšādiņas gredzens, kas bieži kombinējas ar īsu saitīti. Priekšādiņas gredzenu ir iespējams pilnīgi izstrādāt vidēji 1,5 mēneša laikā. Saitīti pagarināt ir ļoti grūti un īsas saitītes gadījumā, prātīgākais risinājums būtu tās pārgriešana.

Tas, ka dzimumloceklis ir kā 12 gadīgam zēnam, sākumā būtu jānovērtē vai nav kādi seksuālās attīstības rakstura traucējumi. Domāju, ka runa ir par maza izmēra dzimumlocekli. Dzimumlocekļa izmēru ir iespējams palielināt „dabīgā” veidā, tas nav sāpīgs process, bet no vīrieša prasa uzņēmību un pietiekošu motivāciju. Apmēram 2-3 mēnešos ir iespējams palielināt dzimumlocekli par 1,5-2,5 cm garumā un par 1-2 cm apkārtmērā.

Lielu lomu šajā procesā spēlē vīrieša individuālās īpatnības, kā piemēram, saišu elastība, muskuļu masas pieaugums utt. Sīkāk par to var lasīt par dzimumlocekļa palielināšanu. Visi šie jautājumi ir risināmi, bet kā rāda pieredze, daļa vīriešu samierinās ar to, kas ir un rezultātā cieš viņu seksuālā dzīve.

Neregulāra seksa rezultātā noteikti ar laiku un kļūstot vecākam pasliktināsies erekcijas kvalitāte un arī var rasties psiholoģiska rakstura traucējumi - satraukums, stress utt. Šādā situācijā masāžas noteikti uzlabos erekcijas kvalitāti. Bet būtu vēlams, lai tās nav tikai dzimumlocekļa masāžas, bet visu erogēno zonu masāža un tai skaitā arī dzimumlocekļa. Šādas masāžas ne tikai uzlabo erekcijas kvalitāti, bet arī līdzsvaro seksuālo enerģiju un arī normalizē dzimumlocekļa jūtību, kam būtiska nozīme sēklas noplūdes kontrolei.

Šādas masāžas būtu ieteicams ne tikai vīriešiem, kuriem nav regulāra seksa, bet arī tiem, kuriem sekss vēl nav bijis. Atšķirība starp masturbāciju (sevis apmierināšanu) un masāžām ir samērā būtiska, jo masāžu laikā ar ķermeni darbojas kāds cits, līdz ar to var labāk arī iepazīt savu ķermeni. Masāžu laikā relaksējas un izbauda, ko dara ar ķermeni, nav papildus pienākumu un uzdevumu ar ko saskaras seksa laikā. Bet tai pat laikā, tādas masāžas nevajag uztvert kā seksu un uz tām doties ar mērķi, lai gūtu seksuālu apmierinājumu. Šādas masāžas būtu tieši arī jāuztver kā masāžas - relaksējošas masāžas, kuru laikā tiek masēti arī dzimumorgāni. Katrā ziņā, tā ir katra paša izvēle apmeklēt šādas masāžas jeb nē. Jo brīvāka un veselīgāka attieksme pret šīm intīmām lietām, jo arī seksuālajās attiecībās būs brīvāks.

Līku dzimumlocekli ir iespējams iztaisnot vai vismaz mazināt dzimumlocekļa izliekumu. Lai iztaisnotu vai mazinātu dzimumlocekļa izliekumu ir nepieciešams ilgāks laiks.

Izlabot dzimumlocekļa izliekumu (iztaisnot dzimumlocekli) ir iespējams ar speciālām dzimumlocekļa masāžām vai lietojot speciālas medicīniskās ierīces – ekstenderus. Vidēji 6-8 mēnešu laikā iespējams novērst dzimumlocekļa izliekumu aptuveni par 70%. 

Uz dzimumlocekļa galviņas atrodas daudz receptoru, ja viņa iepriekš ir bijusi visu laiku nosegta, bet tagad ir iespējams to atvilkt, tad protams, galviņa būs ļoti jūtīga un radīs nepatīkamas sajūtas tai pieskaroties. uz doto brīdi viss atkarīgs cik nopietni šo jautājumu risināsiet.

Ieteicams būtu, katru dienu, var pat vairākas reizes dienā, sākumā atvilkt priekšādiņu un pieradināt sevi pie šāda stāvokļa. Tam nevajadzētu radīt problēmas, vienkārši novelciet bikses un uzmanīgi atvelciet priekšādiņu un tā kādu brīdi paturiet. To var darīt ejot, piemēram, čurāt. Tā būtu ieteicams patrenēt pāris dienas, ja tas nesagādā diskomfortu, tad būtu ieteicams lēnām atvilkt priekšādiņu un atkal pārvilkt pāri galviņai. Tā būtu jātrenē kādas 10-15 min. Šajā laikā protams var rasties arī erekcija, bet no tā nevajadzētu baidīties. Paralēli būtu ieteicams radināt pie ūdens. Ielejiet glāzē ūdeni, kas būtu ķermeņa temperatūrā un tajā mēģiniet iegremdēt dzimumlocekli ar atvilktu priekšādiņu.

Kad šīs darbības vairs nerada diskomfortu, tad var pāriet pie nākošā. Būtu ieteicams izmanto masāžas eļļu vai lubrikantu. Atvelkam priekšādiņu un nedaudz eļļas uzlejam uz galviņu un ar pirkstu uzmanīgi pamasēt galviņu. Dažos gadījumos, ja galviņa ir ļoti jūtīga un šādi pieskārieni rada izteiktu diskomfortu - var izmantot krēmus, kas mazina jūtību - to uzziež uz dzimumlocekļa galviņas, nedaudz uzgaida, kamēr tas iedarbojas un tad pamasē galviņu.

Tās darbības jau var būt visdažādākās, viss atkarīgs no tā, cik tur jūtīgs, cik daudz varat atļauties. Var censties staigāt arī ar atvilktu priekšādiņu, bet sākotnēji, tas sagādās izteiktu diskomfortu. Situācijas ir dažādas, bet atrisināt šo jautājumu noteikti var, vienīgi tām visām darbībām jābūt regulārām! Esmu ievērojis, ka parasti puiši ir ļoti bailīgi un baidās tur ko darīt, ir situācijas, kad šī jautājuma risināšanai sākotnēji nāk uz procedūrām.

Jā, uzbudinājuma – erekcijas laikā no dzimumlocekļa var izdalīties gļotaini, caurspīdīgi izdalījumi, kurus tautā dēvē par „locekļa sulu”. To daudzums var būt dažāds un normāli ir arī situācijās, kad šie izdalījumi vispār neparādās. Izdalījumu daudzumam ir individuāls un situācijas raksturs. Vienā gadījumā tie var būt vairāk, citā mazāk un arī vienam vīrietim to var būt vairāk, bet citam mazāk.

Situācijas, kad šie izdalījumi pastiprinās – ir vairāk nekā ierasts, var būt saistītas ar iekaisīgiem procesiem priekšdziedzerī vai sīpolveida dziedzerī. Tāpēc, sākotnēji būtu jāveic pārbaude vai nav priekšdziedzera vai sīpolveida dziedzera iekaisums un, ja tāds atklājas, tad būtu jāārstē. Panākt, lai vispār nav šādi izdalījumi nav iespējams un būtu pret dabas likumiem. Šo izdalījumu daudzums ir atkarīgs arī no ejakulācijas biežuma, erekcijas – uzbudinājuma ilguma un citiem faktoriem.

Jūsu gadījuma, ja šie izdalījumi traucē intīmo dzīvi, būtu vēlams vērsties un konsultēties pie speciālista klātienē, jo tas dotu iespēju Jūs izmeklēt un šo jautājumu risināt pozitīvā virzienā!

Aprakstītajā situācijā, priekšādiņa ir ar normāli attīstu gredzenu - erekcijas laikā brīvi slīd pāri dzimumlocekļa galviņai, bet īsa - „miera” stāvoklī, jo pilnībā nenosedz dzimumlocekļa galviņu.

Dotajā situācijā šī priekšādiņas īpatnība ir radījusi psiholoģiska rakstura nebūšanas, kas traucē atrasties un brīvi justies kailam citu klātbūtnē, tai pat laikā šis fakts ietekmē arī pašvērtējumu par sevi kā vīrieti.

Parasti priekšādiņa dzimumloceklim esot miera stāvoklī, pilnībā nosedz dzimumlocekļa galviņu, tādējādi pildot savu aizsargfunkciju – pasargā dzimumlocekļa galviņu no dažādiem kairinājumiem, mitrina galviņas gļotādu utt. Dotajā situācijā priekšādiņa tikai daļēji veic šo funkciju. Cik liela loma šīm funkcijām uz normālu dzimumdzīvi un dzimumlocekļa attīstību? Samērā neliela. Šīs lietas pilnībā netiek nodrošinātas vīriešiem, kuriem dzimumlocekļa priekšādiņa ir apgriezta un tas galīgi neietekmē viņu seksuālo dzīvi.

No rakstītā nevar izvērtēt, kas bijis par iemeslu, kas radījis šīs psiholoģiskās nebūšanas un uzskatus, ka tāds dzimumloceklis kāds ir Jums nav izskatīgs, pievilcīgs utt, dēļ kā kaunaties citu klātbūtnē atrasties kails. Jāsaka, šī atšķirība, citu acīs visdrīzāk izskatās nevis kā defekts (kā Jūs to uztveriet), bet taisni otrādi. Daļēji atkailināta dzimumlocekļa galviņa psiholoģiski rada iespaidu par paaugstinātām seksuālajām spējām un dzimumloceklis izskatās erotiskāks par dzimumlocekli, kura priekšādiņa pilnībā nosedz galviņu, tas arī piesaista apkārtējo uzmanību! Varbūt tieši šis ir iemesls, kāpēc kautrējieties atrasties ar citiem kopā kails, jo esiet piefiksējis, ka citu to aplūko!

Būtu sākumā jācenšas atbrīvoties no nevajadzīgajiem aizspriedumiem, jā tas būs grūti, bet to variet veikt kā eksperimentu! Nākošajā reizē, kad atradīsieties situācijā, kur esiet kopā ar citiem kails, nesteidzieties apģērbties, bet palūkojiet apkārtējo reakciju. Jūs redzēsiet, ka lielākā daļa neapzināti vai pat apzināti aplūko Jūsu dzimumlocekli! Šīs aplūkošanas pamatā ir tas, ka dzimumloceklis izskatās erotiski un tas gribot negribot piesaista uzmanību! Tātad, Jūs aplūko tāpēc, ka tie kas to dara, Jūs uzskata par pārāku nekā sevi!

Bet, ja vēlaties, priekšādiņu ir iespējams pagarināt un panākt, lai tā pilnībā nosedz dzimumlocekļa galviņu. Tas varētu aizņemt aptuveni pusgadu un ja esiet nolēmis pagarināt priekšādiņu, tad būtu jānāk uz konsultāciju un jāsāk pie tās piestrādāt!

dzimumloceklisŠī rēta nav veidojusies operācijas rezultātā, bet to ir izveidojusi pati daba.

Visiem vīriešiem ir redzama tāda kā rētas sākot no anālās atveres, kas iet pāri sēkliniekiem un nobeidzas ar pie priekšādiņas. Tā veidojas embrionālajā periodā – auglim atrodoties mātes miesās, jo sākotnēji „šī vieta” ir atvērta un attīstības gaitā tā sakļaujas un saaug kopā, tādējādi veidojot rētu.

Šī rēta labāk redzama gados jauniem vīriešiem, bet ar gadiem tā izlīdzinās un ap 30 gadiem praktiski tikai retam vīrietim tā ir samanāma. Tā ka par šo dabas radīto rētu nav jāuztraucas – tā ir normāla un tai tur jābūt! Pievienoju bildi, kurā vairāk vai mazāk redzama rēta, par kuru šeit tiek runāts.

Dzimumlocekļa izliekuma korekcija ir iespējama palielinot dzimumlocekļa garumu. Dzimumlocekļa izliekumu ir iespējams novērst izmantojot speciālas masāžas vai lietojot speciālas ierīces (ekstenderus), vienlaicīgi dzimumloceklis palielināsies izmēros un lēnām taisnosies. Rezultāti, protams, ir atkarīgi no cilvēka individuālajām īpašībām – audu un saišu elastības, audu masas pieaugumu, vecumu utt. Šīs individuālās īpašības noteiks visa procesu ātrumu – tāpēc dažiem rezultāti ir ātrāki un labāki, bet citiem otrādi. 6-8 mēnešu laikā ir iespējams iztaisnot dzimumlocekļa izliekumu vidēji par 70%.

Erekcijas biežums atkarīgs no dažādiem faktoriem – no dzimumaktu biežuma, no apkārtējās situācijas, kā arī regulāras erekcijas rašanās noteiktos apstākļos var būt saistīta ar psiholoģisku fiksāciju uz konkrēto situāciju – sēdēšana pie automobiļa stūres… laikam jau pirmkārt būtu jānoskaidro, kāpēc Jūs satraucaties par to, ka bieži rodas erekcija. Tas visnotaļ ir pozitīvs moments, kas par Jums var liecināt, kā vīrieti ar augstām seksuālajām spējām. Tātad, kāpēc šīs situācijas uztveriet kā neērtas? Nākošais jautājums būtu jānoskaidro, kāpēc tieši braucot Jums rodas erekcija?

Pēc aprakstītā izskatās, ka Jums periodiski paasinās piena sēnīte, kas arī rada minētās sūdzības. Tā iemesli var būt vairāki: hroniska urīnceļu infekcija, kas periodiski paasinās, samazinot lokālo imunitāti, kas savukārt rada labvēlīgu situāciju sēnītes aktivitātei. Kā nākošo var minēt higiēnas kļūdas – reti vai pārāk bieža dzimumlocekļa galviņas apmazgāšana ar ziepēm. Nevar izslēgt arī iespēju, ka pastiprinātā daudzumā piena sēnīte uz dzimumlocekļa nonāk dzimumakta laikā no partneres.

Iemeslu ir daudz, bet lai konkretizētu un noskaidrotu reālo situāciju, būtu jākonsultējas ar speciālistu un jāveic izmeklējumi utt.

Šīs pinnītes patiesībā ir matu sīpoliņi un tauku dziedzerīši. Līdz pubertātes vecumam, dzimumlocekļa āda ir gluda, bet sākoties pubertātei arī mainās dzimumlocekļa āda. Pirmkārt mainās tā pigmentācija un uz tās sāk augt apmatojums. Apmatojums uz dzimumlocekli var būt vairāk vai mazāk izteikts. Parasti uz dzimumlocekļa ādas apmatojums sāk parādīties 18-20 gadu vecumā. Normāla, nobriduša vīrieša dzimumlocekļa āda atgādina kā tautā saka „zosādu”. Nebūti ieteicams spaidīt šīs pumpiņas, jo tas var rasties to iekaisums.

Tauku dziedzerīšiem un matu sīpoliņiem ir izvadkanāls, kurš dažādu apstākļu dēl var nosprostoties un iekaist, tāpēc būtu jāievēro personīgā higiēna un regulāri dzimumloceklis jāapmazgā.

Šāds dzimumlocekļa stāvoklis ir pilnīgi normāls. Šāds dzimumlocekļa stāvoklis erekcijas laikā ir raksturīgs jauniem vīriešiem, kuriem dzimumlocekļa saites ie stingras. Seksa laikā var mazliet tas traucēt, bet ar laiku dzimumlocekļa stāvoklis mainīsies, īpaši, ja būs regulāras seksuālās attiecības – saites, kuras notur dzimumlocekli vertikālā stāvoklī izstiepsies un dzimumloceklis stāvēs nedaudz horizontālāk.

Seksa laikā it sevišķi uzsākot dzimumattiecības, var būt nelielas problēmas ar dzimumlocekļa ievadīšanu makstī, bet, ja piepalīdzēsiet ar roku – viss būs kā nākas.

Jūs jautājiet, ko darīt? Pēc būtības neko nevajadzētu darīt, bet ja Jūs regulāri masturbējiet, tad variet censties dzimumlocekli nedaudz liegt uz leju. Regulāri tādas darbības nedaudz izstaipīs dzimumlocekļa saites un tas vairs nestāvēs pilnībā vertikāli, bet gan nedaudz horizontāli.

Lielākajai daļai vīriešu, dzimumloceklis erekcijas stāvoklī ir nedaudz izliekts uz vienu vai otru sānu, jeb uz augšu vai leju. Ja šis izliekums ir neliels, tad tas netraucē dzimumaktā laikā, bet taisni otrādi - rada lielāku maksts kairinājumu. Un šajā sakarā rodas jautājums, vai šo nelielu izliekumu ir vērts koriģēt – iztaisnot?

Ķirurģiski dzimumlocekļa izliekuma korekcija ir samērā traumatiska un riskanta. Iztaisnot ir iespējams neveicot ķirurģiskas manipulācijas un nepakļaujot sevi nevajadzīgam riskam, bet jāņem vērā, ka dzimumlocekļa izliekuma korekcija prasa samērā ilgu laiku un neatlaidīgu darbu.

Dzimumlocekļa izliekumu ir iespējams iztaisnot ar masāžām vai nēsājot ekstenderu (speciāli ierīci, kas rada pastāvīgu audu iestiepumu).