Sekss 10 sekundes

Sveiki! Man tāds jautājums, ko man darīt, ja nodarbojoties ar seksu es beidzu 10 sekunžu laikā un pēc tam vairāk nevēlos atkārtot seksu?

Lasīt atbildi...

Ātras sēklas noplūdes ārstēšana

Kā visātrāk un visefektīvāk var novērst ātras sēklas noplūdi? (21.g)

Lasīt atbildi...

Partnere neko nejūt

Kas var būt par vainu, ko var darīt, ka es sasniedzu orgasmu ļoti ātri, pat nesniedzot ne kādu baudu partnerei?

Lasīt atbildi...

Nenotiek sēklas noplūde

Man ar puisi bija pirmās seksuālās attiecības tieši mums vispār… bet viņš ir pieaudzis vīrietis ar jau iepriekšēju pieredzi. Un viss tā kā bija kārtībā , bet viena ķibele - viņam nebija ejakulācija un viņš tiešām to ļoti pārdzīvoja un tā vairākas reizes nebija.

Lasīt atbildi...

Glāstot dzimumlocekli ejakulē

Man ir ļoti liela problēma. Es masturbēju apmēram 10 gadus, nu man ir 18. Tagad ar draudzeni mums īsti īsts sekss vēl nav bijis, bet kad viņa glāsta manu dzimumlocekli, notiek sēklas noplūde, bet es mēģinu no tā izvairīties, bet viņa saprot...Ko man darīt? Laikam jau neko?

Lasīt atbildi...

Nespēj uzsākt dzimumaktu

Es vēlētos noskaidrot vienu lietu, par priekšlaicīgu ejakulāciju. Esmu daudz lasījis, par visādiem vingrinājumiem, bet cik tie ir reāli darbojas. Man ir 19 gadu. Es nespēju pat uzsākt dzimumaktu. Lieta tāda, ka pat masturbējot beigt varu 30 s laikā...

Lasīt atbildi...

Ātra spermas noplūde

Man ir jautājums! Kā atšķirt priekšlaicīgu no ātras spermas noplūdes? Un to ir iespējams vispār ārstēt vai ietekmēt? Esmu dzirdējis, ka tā ir psiholoģiska problēma, nevis fizioloģiska!

Lasīt atbildi...

Seksā ļoti ātri beidz

Man ir 19 g., viņam - 20g. Gandrīz visu dzimumattiecību (~95%) laikā viņš ļoti ātri beidz. Viņam jau agrāk ir bijušas 2 meitenes, ar kurām šādas problēmas NAV bijušas - īsais garums. Viņš to skaidro tā, ka viņš mani mīl "no visas sirds" un līdz ar to arī gribēšana esot daudz lielāka, kā rezultātā viss daudz ātrāk beidzas.

Lasīt atbildi...

Ātri sasniedz orgasmu

Kas var būt par vainu, ko var darīt, ka es sasniedzu orgasmu ļoti ātri, pat nesniedzot ne kādu baudu partnerei?

Lasīt atbildi...

Jūtību mazinošie līdzekļi

Lūdzu palīdziet - kādi varētu būt jūtību mazinošie līdzekļi, lai nenotiktu priekšlaicīga, ātra sēklas noplūde? Vēlams, bez receptes... Cik tie ir iedarbīgi un vai tiešām palīdz?

Lasīt atbildi...

Gribētos normālu seksu

Lūdzu palīdziet! Kopš pubertātes sākšanās 11 g.v. regulāri masturbēju vienatnē un tā es to darīju līdz pat 18 g.v. Tad man parādījās pirmā meitene, ar kuru viss it kā bija labi, tikai beigt nevarēju. Tas pats bija ar vēl vairākām meitenēm ar kurām esmu saticies.

Lasīt atbildi...

Priekšlaicīga ejakulācija

Sveiki, man ir 23 gadi un ir problēmas ar priekšlaicīgu beigšanu, varu noturēties labi ja pus minūti, vai ir iespējams palīdzēt šajā jautājumā?

Lasīt atbildi...

Sperma ir kā biezpiens

Sakiet lūdzu vai tas, ka sperma ir nevis šķidra, bet drīzāk kā biezpiens, kas sakalstot kļūst līdzīgi kokosrieksta skaidiņām, ir normāli vai tā ir kāda slimība?

Lasīt atbildi...

Seksā ļoti ātri beidzu

Man ir tāds jautājums, kas mani ļoti nomāc. Es masturbēju jau no 13 gadiem, tagad man ir jau 18. Tagad, kad man ir sekss ar sievieti un es ļoti ātri beidzu ... Tas ilgst apmēram 5-7 min ...

Lasīt atbildi...

Viņš beidz pēc pus minūtes

Sveiki, mums ar draugi ir tāda problēma, kad mēs mīlējāmies, viņš beidz ik pa pus minūti, tātad vai mums ik pēc pusminūtes ir jāmaina prezervatīvs, tas taču ir nereāli.

Lasīt atbildi...

Problēma ar ejakulāciju

Es saskaros ar priekšlaicīgas ejakulācijas problēmām un vēlētos uzzināt ko vairāk. Uz kādiem principiem balstīta ir paškontroles izstrāde, kāda ir tās lietošana un cik tas finansiāli izmaksā.

Lasīt atbildi...

Pārtrauktais dzimumakts

Vai vīrieša organismam var būt kaitīgi, ja sekss tiek pārtraukts, kad vīrietis vēl nav beidzis?

Lasīt atbildi...

Man ir muskuļu atonija

Man ir aizdomas, ka man ir muskuļu atonija, jo ejakulācijas laikā sperma iztek, kā viņu ārstē un kur?

Lasīt atbildi...

Makstī momentāni beidzu

Labdien! Man ir tāda problēma! Esmu kopā jau 11 mēnešus ar savu meiteni! 6 mēnešus jau nodarbojamies ar mīlēšanos un bija viss okey, bet tagad jau kā apmēram 2 nedēļas, kad ievadu dzimumlocekli makstī, es gandrīz momentāni beidzu!

Lasīt atbildi...

Tabletes pret ātru ejakulāciju?

Vai ir kaut kādas tabletes pret ātru ejakulāciju?

Lasīt atbildi...

Climax Control

pornpropils

Jautājums seksologam

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com