Sveicināti! Man ir 23, manam draugam 30 gadu. Dažkārt dzimumakta laikā vai pēc tā viņš jūt sāpes dzimumlocekļa saitītes rajonā. Domāju, tas varētu būt gadījumos, kad makstī nav bijis pietiekami dabīgā lubrikanta vai pēc ātra seksa.

Tomēr labprāt gribētu zināt, vai nav arī kāds cits iemesls. Lūdzu pakomentējiet šo situāciju. Paldies.

Atbilde:
Pēc statistikas, apmēram 30% vīriešu ir priekšādiņas vai tās saitītes attīstības traucējumi. Bieži šie attīstības defekti ir niecīgi, kas ikdienas dzīvē netraucē un neliek par sevi manīt.

Vēstulē aprakstītajā situācijā - dzimumakta laikā vai pēc tā, dažreiz rodas sāpes saitītes rajonā. Šīs sāpes rodas, jo Jūsu partnerim, ir īsa saitīte, kas šādu dzimumaktu laikā tiek traumēta.

Normālā situācijā, saitītei būtu jābūt pietiekoši garai, lai erekcijas stāvoklī dzimumlocekļa priekšādiņa varētu brīvi un pilnībā atvirzīties pāri dzimumlocekļa galviņai un izlīdzināties pa dzimumlocekļa stumbru. Pubertātes vecumā, attīstoties dzimumloceklim un priekšādiņai, arī saitītei būtu jāattīstās pietiekošā garumā.

Ļoti bieži saīsināta priekšādiņas saitīte kombinējas ar daļēju priekšādiņas fimozi – sašaurinātu dzimumlocekļa priekšādiņas gredzenu. Pie daļējas fimozes, priekšādiņu var atvilkt pāri dzimumlocekļa galviņai miera stāvoklī, bet erekcijas stāvoklī to var izdarīt tikai daļēji. Šādā situācijā ir grūti teikt, kas ir primārais iemesls. Vai īsa saitīte, kas neļauj priekšādiņai slīdēt pāri galviņai un līdz ar to nav pietiekoši nav attīstījies priekšādiņas gredzens vai arī neattīstīts priekšādiņas gredzens, kas nav ļāvis attīstīties saitītei.

uz sākumu: Sekss

Climax Control

pornpropils

Jautājums seksologam

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com