Es vēlētos noskaidrot vienu lietu, par priekšlaicīgu ejakulāciju. Esmu daudz lasījis, par visādiem vingrinājumiem, bet cik tie ir reāli darbojas. Man ir 19 gadu. Es nespēju pat uzsākt dzimumaktu. Lieta tāda, ka pat masturbējot beigt varu 30 s laikā...

Vai to vispār ir iespējams novērst? Varbūt ir kādas operācijas, vai kas tml., jo pieļauju, ka vairs ar sarunām nav līdzams.

Atbilde:
Ļoti reti ir situācijas, kad sēklas noplūdi – ejakulāciju izdodas normalizēt tikai ar sarunām! Bet sarunas ir nepieciešamas, lai noskaidrotu tos veicinošos apstākļus, kas rada un uztur ātro sēklas noplūdi. Priekšlaicīgas ejakulācijas iemesli var būt dažādi un kā likums, tie savstarpēji kombinējas, tāpēc ārstējot priekšlaicīgu ejakulāciju, svarīgi ir likvidēt vai novērst šo iemeslu kompleksu.

Sēklas noplūde – ejakulācija ir reflektors process, t.i., reflekss, un jo ilgāku laiku vīrietis cieš no priekšlaicīgas ejakulācijas, jo pēc tam grūtāk tā padodas korekcijai, jo ar laiku šis reflekss nostabilizējas. Būtu svarīgi, jau sākumā, konstatējot priekšlaicīgu vai ātru sēklas noplūdi, griezties pēc palīdzības pie speciālista un kopīgi risināt šo jautājumu.

Cik efektīvi ir vingrinājumi, lai pagarinātu laiku līdz sēklas noplūdei? Speciāli vingrinājumi ir visu pamatā, lai novērstu priekšlaicīgu ejakulāciju, bet kā jau teicu – ātras sēklas noplūde ir dažādu iemeslu kopuma rezultāts, tas nozīmē, ka lai novērstu priekšlaicīgu ejakulāciju ir jāņem vērā visi šie iemesli! Tas ir līdzīgi kā sportā – treniņi ir pamatā, bet ļoti svarīgi ir arī citi faktori, piemēram, uzturs, dienas režīms utt. Tas pats attiecas arī uz sēklas noplūdi, protams, te no svara nebūs uzturs utt, bet zināms komplekss jautājumu, kurus nenovēršot pozitīvu rezultātu iegūt būs grūti.

Priekšlaicīga ejakulācija ir ārstējama konservatīvi, operatīvas iejaukšanās vairāk rada negatīvas nevis pozitīvus rezultātus. Ir nepieciešama vēlme un uzņēmība šo jautājumu risināt . Pirmais solis šīs problēmas risināšanai ir saņemties un doties uz konsultāciju pie speciālista!

uz sākumu: Sēklsas noplūde - Ejakulācija

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com