Man ir 16 gadi un man drīz ir jāsāk staigat uz peldēšanas treniņiem, kur vajadzēs iet dušās plikiem ar citiem vienaudžiem un man ir kompleksi no tā, ka mans dzimumloceklis ir savādāks nekā citiem, jo man parāk bieži ir erekcija, un man liekas, ka man viņš ir pārak maziņš, jo kad viņš ir bez erekcijas, viņš ir tikai 10 cm, bet kad erekcija viņš ir 15 cm. Man gandrīz visu laiku ir erekcija, kad es eju peldēties ar draugiem, es ieeju ūdenī un man jau erekcija un, kad eju āra no ūdens, visi uzreiz sāk jautāt uz ko man ir pacēlies loceklis.

Atbilde:
Runājot par dzimumlocekļa izmēru, tad jūsu uzrādītie izmēri atbilst vidēja izmēra dzimumloceklim un ne visiem 15 gados ir šādi parametri. Gan neuzbudinātā, gan uzbudinātā stāvoklī viņš ir pietiekoši liels un nav iemesls bažām par tā parametriem un nav iemesls kautrēties atkailināties citu vienaudžu klātbūtnē.

Spontānas - nekontrolētas erekcijas rašanās jūsu vecumā ir novērojama praktiski katram puisim. Tas saistīts ar paaugstināto hormonu līmeni, vieglu uzbudināmību un pieredzes trūkumu. Un situācijā, kad esiet atkailinājies un apkārt arī citu ir kaili vai puskaili var izraisīt spontānas erekcijas rašanos. Par to nevajadzētu kautrēties! Domāju, ka regulāri apmeklējot peldbaseinu un apmeklējot kopīgās dušas ar laiku pieradīsiet un spontāna erekcija vairs tik bieži neradīsies. Praktiski katrs puisis uztraucas par šīm lietām. 

Spontāna erekcija var rasties arī no tā, ka baidaties un kautrējaties, ja citi to redzēs. Tāpēc būtu ieteicams, ja jau tā ir noticis (radusies erekcija), tad censties pārvarēt kautrīgumu un tādam iet, un mazgāties dušā.

Lai mazinātu spontānas erekcijas rašanos būtu ieteicams pirms baseina apmaklējuma pašam sevi apmierināt (masturbēt).

uz sākumu: Pubertāte

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com