Jautājums par "šaušanu" ejakulācijas laikā. Draugs spēj pāršaut pat pār plecu, viņš vispār ir tāds uzbudināms cilvēks, pats gan sūdzas par pārāk ātru "noiešanu".  Es nevaru tik tālu "šaut", drīzāk gan notek gandrīz turpat uz vietas. Retu reizi pašaujas tālāk.

Cik atminos, neesmu vispār jau no bērnības šaudījies!
Jautājums par šaušanas tālumu - vai tā varētu būt, ka tālšāvēji, šauj tālāk tāpēc, ka sperma ir šķidrāka (tā ir draugam, man ir biezāka)?

Atbilde:
Sēklas noplūde – ejakulācija notiek pateicoties gludās muskulatūras kontrakcijām. Spermas izsviešanas ātrums ir saistīts gan ar šo muskuļu tonusu, gan arī ar spermas apjomu (daudzumu) un visu to ietekmē uzbudinājuma pakāpe. Jo augstāks muskuļu tonuss un lielāks spermas daudzums, jo sperma var tikt izvadīta zem lielāka spiediena – „izšauta”.

Palēnināta, jēla spermas izvadīšanu novēro pie pazemināta seksuālā uzbudinājuma, dzimumceļu muskulatūras pazemināta tonusa, neliela spermas daudzuma un citos gadījumos.

Ko ieteikt šādā situācijā? Pirmām kārtām, jānovērtē spermas daudzums – cik daudz spermas izdalās ejakulācijas laikā. Normāls spermas apjoms ir 2-5 ml. Nepieciešamības gadījumā ieteicams lietot preparātus, kas paaugstinātu spermas apjomu.

Otrs jautājums, kuram jāpievērš uzmanība ir muskuļu tonusa paaugstināšana. Šeit būtu ieteicams: trenēt tā PC muskuļus, veikt priekšdziedzera un sēklas pūslīšu masāžu; ūdens procedūras un citas darbības, kas veicinātu muskuļa tonusa paaugstināšanos.

uz sākumu: Sēklsas noplūde - Ejakulācija

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com