Nevaru "beigt", kas tā par vainu varētu būt? Nav runa par vienu partneri, ar kuru man bijis, bet man tā ir ar visām...

Atbilde:
„Beigšana” vai ejakulācija galvenokārt saistīta ar dzimumlocekļa kairinājumu un precīzāk ar dzimumlocekļa kairinājumu. Adekvāts tās kairinājums noved pie sēklas noplūdes.

Apgrūtināta sēklas noplūdes iemesli var būt saistīti ar vairākiem iemesliem:

    • Priekšādiņas patoloģija – nepilnīgi tiek atsegta dzimumlocekļa galviņa un seksa laikā tā nesaņem pietiekošu kairinājumu, lai notiktu sēklas noplūde.
    • Kā nākošo iemeslu varētu minēt – samazināta dzimumlocekļa galviņas jūtība pret kairinājumu. Samazināta jūtība var būt pie dažādām neiroloģiskām slimībām, kuru rezultātā tiek traucēti nervu impulsa pārvade. Jūtības mazināšanās var būt novērota arī citos gadījumos.
    • Vēl viens no iemesliem var būt saistīts ar „nepareiza” sēklas noplūdes refleksa izstrādi masturbācijas laikā. Masturbējot tiek kairināta nevis dzimumlocekļa galviņa, bet radot lielāku spiedienu, tiek kairināts dzimumlocekļa ķermenis vai arī savādāk stimulēts dzimumloceklis. Pierodot pie šādas dzimumlocekļa stimulācijas rodas grūtības sasniegt ejakulāciju seksa laikā. Jāņem vērā fakts, ka masturbēt parasti uzsāk pusaudžu gados un laika posms līdz dzimumdzīves uzsākšanai ir pietiekoši ilgs – 5 un vairāk gadi.

Protams, var būt arī citi iemesli, kāpēc netiek seksa laikā sasniegta sēklas noplūde un, ja pašam neizdodas noskaidrot šos iemeslus, būtu jāvēršas pēc palīdzības pie speciālista – seksologa.

uz sākumu: Sēklsas noplūde - Ejakulācija

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com