Gribētos zināt, cik ir minimālais izmērs dzimumloceklim ar kuru var pārplēst meitenes jaunavības plēvi? Lieta tāda, ka esmu nevainīgs un mana meitene arī. Man ir lieli kompleksi par sava locekļa izmēru.

Vai vispār ir iespējams kvalitatīvs sekss ar mazu locekli - man ir pirmām kārtam gribas apmierināt savu otro pusīti, bet esmu nobijies līdz nāvei, ka nekas nesanāks!

Atbilde:
Diemžēl, ja Jums būs sekss un Tev būs šīs bažas, ka nespēsi neko izdarīt, tad visdrīzāk arī neko labu nesasniegsi!

Pirmām kārtām jau būtu jāgūst pašam pārliecība, ka Tu to vari izdarīt un vai patiešām Tev ir tik mazs dzimumloceklis? Ja Tavs dzimumloceklis erekcijas stāvoklī ir garāks par 7 cm, tad Tu droši varēsi savai draudzenei „laupīt nevainību”!

Galvenais, lai būtu laba erekcija un varētu pietiekoši ilgi noturēties līdz sēklas noplūdei.

Runājot par baudu un tādām lietā, varbūt nevajag steigties ar seksu – viņš nekur nepazudīs, bet cik noprotu, tavā un daudzu citu puišu dzīvē pirmais sekss priekš tā, lai kaut kur ieliktu ķeksīti, ka sekss ir bijis. Domāju tā ir nepareiza attieksme un tāpēc arī liela daļa (pētījumi rāda ka 2/3 daļa) pirmajā seksā negūst nekādu baudu un 1/3 daļai tas pat ir nepatīkams. Nebūtu prātīgi pirmo seksu sasteigt, bet līdz tam aiziet lēnām un ar jūtām.

Tāpēc ieteiktu, sākumā iepazīties un pierast vienam pie otra ķermeņa – kaila ķermeņa, mēģināt sagādāt un gūt baudu no glāstiem un skūpstiem un tikai tad, kad viens otram tā būsiet iemācījušies sagādāt patiesu baudu (arī orgasmu), tad taisīt to, ko sauc par seksu, kaut gan viss iepriekšējais arī ir sekss.

Runājot par dzimumlocekļa izmēru, ja seksā jutīsiet, ka vajag lielāku, Tev ir visas iespējas to palielināt, bet tagad tas nav primārais jautājums. Galvenais būtu gūt pārliecību par savām spējām un abiem mācīties sagādāt seksuālu baudu bez dzimumlocekļa ievadīšanas makstī!

uz sākumu: Pubertāte

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com