Sveiki! Man tāds jautājums, ko man darīt, ja nodarbojoties ar seksu es beidzu 10 sekunžu laikā un pēc tam vairāk nevēlos atkārtot seksu?

Atbilde:
Šeit ir divi momenti - tas, ka sēklas noplūde seksa laikā notiek ārkārtīgi ātri un otrs tas, ka zūd interese par seksu.

Ātras sēklas noplūde var būt saistīta gan ar to, ka ir pārāk jūtīgs dzimumloceklis un mazākais kairinājums izraisa sēklas noplūdi, gan arī ar psiho-neiroloģiskiem traucējumiem, kuru rezultātā ir paaugstināta impulsu pārvade. Šajā situācijā būtu jānoskaidro iemesls un tie jākoriģē. Ātras sēklas noplūde var būt arī ieradums, kurš izveidojies masturbācijas rezultātā. Sēklas noplūdes ātrumu ir iespējams pagarināt.

Tam, ka pēc sēklas noplūdes zūd interese par seksu arī var būt dažādi iemesli. Var būt, ka tas ir ieradums, kas izveidojies masturbācijas rezultātā, bet var būt arī citi iemesli, piemēram, pēc sēklas noplūdes organismā ievērojami samazinās hormonu līmenis. Kopumā, Jums ir nelīdzsvarota seksuālā enerģija, kas pirms dzimumakta ir maksimālā līmenī izraisot ātru sēklas noplūdi, bet pēc tās - enerģijas līmenis samazinās līdz minimumam un tā rezultātā zūd interese par seksu.

Būtu ieteicams, sākumā noskaidrot šos iemeslus, tos novērst, kas līdzsvarotu seksuālo enerģiju un rezultātā veidotos normāla ilguma dzimumakts.

uz sākumu: Sēklsas noplūde - Ejakulācija

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com