Mani ir bijis vīrietis, un viņš man bija arī pirmais ar ko pārgulēju, cita nav bijis. Bet jautājums ir šāds - viņš ātri beidz un pēc tam grib vēlreiz. Vienreiz jau pieļāvu - nākamajā dienā pirku POSTINOR2.

Ko darīt, ja es arī gribu to otru reizi, bet bail no sekām, kas varētu būt. Prezervatīvu neesam izmantojuši. Un vai tā ir visiem vīriešiem, ka ātri beidz, kas tas varētu būt par iemeslu? Bet mums vienmēr ir ļoti ilga priekšspēle, varbūt tur tas iemesls?

Atbilde:
Iemeslu, kāpēc vīrietis ātri beidz var būt dažādi. Jūsu gadījumā viens no iemesliem ir tas, ka puisim nav pietiekoši bieža un regulāra sēklas noplūde. Jo lielākas atstarpes starp dzimumaktiem, jo pirmajā reizē ātrāk notiks sēklas noplūde. Protams, iemesli var būt arī citi: pārāk jūtīga dzimumlocekļa galviņa, paātrināts sēklas noplūdes reflekss utt.

Visieteicamākais būtu izmantot prezervatīvus! Ir speciāli prezervatīvi (Long Love), kuri no iekšpuses ieziesti ar lubrikantu, kurš satur anestezējošu vielu – vielu, kas samazina dzimumlocekļa jūtību. Šādi ir iespējams pagarināt dzimumakta ilgumu un nebūs nepieciešams lietot avārijas kontracepciju.

Bez prezervatīvu lietošanas, priekšspēles laikā variet ieziest drauga dzimumlocekli ar speciālām ziedēm, kas mazinās dzimumlocekļa jūtību – līdz ar to arī būs nepieciešams lielāks dzimumlocekļa kairinājums, lai notiktu sēklas noplūde. Šādas ziedes var iegādāties interneta veikalos, piemēram, ziedes: „Bull Power Delay”, “Men Stop-Stop” vai aerosolus: „Black Stone”, „Superhero” utt. Jāatceras, ka šo preparātu darbība sākas vidēji pēc 10-15 min, tāpēc nebūtu prātīgi uzreiz pēc preparāta lietošanas uzsākt dzimumaktu. Dzimumlocekļa ieziešana ar speciālām ziedēm, būs patīkama priekšspēles sastāvdaļa!

uz sākumu: Sēklsas noplūde - Ejakulācija

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com