Mans puisis ir viegli uzbudināms, parasti pēc pastaigas ar mani var sākt rasties pat erekcija, un tā var ilgt pat dažas stundas, pēc tam viņam loti sāk sāpēt oliņas. Bija arī gadījums, kad gulējam kopā (nebija starp mums nekā), un arī bija erekcija, tā ilga kādas 2 stundas , pēc tam viņš aizmiga un no rīta viņam atkal stipri sāpēja!

Kāpēc tā notiek? Tas ir pāruzbudinājums, vai kas? Vai tas ir kas ļoti nopietns?

Atbilde:
Vīriešiem, vidēji līdz 25 gadu vecumam, ir raksturīga hiperseksualitāte. Tā izpaužas ar paaugstinātām seksuālajām vēlmēm un vieglu uzbudināmību. Arī Jūsu puisis ir hiperseksuāls un viegli uzbudināms, kas izpaužas ar erekcijas rašanos. Tā var rasties spontāni vai arī pēc kāda neliela seksuāla kairinājuma – pieskāriena, glāsta, skūpsta utt.

Vīrietim nav īpaši veselīgi būt uzbudinātā stāvoklī vairākas stundas, ja šis uzbudinājums netiek noņemts ar sēklas noplūdi. Uzbudinājuma laikā pastiprināti darbojas dzimumdziedzeri izstrādājot dažādus sekrētus (priekšdziedzera, sēklas pūslīšu), līdz ar to rodas paaugstināts spiediens sēklas vadā, priekšdziedzerī, kas noved pie sēklas vada spazmām, kas izraisa sāpes. Ar to ir izskaidrojams, ka pēc ilgstoša uzbudinājuma Jūsu draugam rodas diskomforta sajūtas oliņās un vēdera lejas daļā.

Lielākā daļa vīriešu, pēc ilgstoša uzbudinājuma, kas neturpinās ar seksuāla rakstura kontaktu, paši sevi apmierina, nodrošinot sēklas noplūdi un dzimumsistēmas atslābumu.

Jūsu aprakstītajās situācijās būtu ieteicams puisim panākt sēklas noplūdi un ideālā situācijā būtu, ja Jūs palīdzētu to izdarīt. Nav obligāti jābūt dzimumaktam, bet maigi pamasējot puiša dzimumlocekli ar roku, Jūs ātri panāksiet viņam sēklas noplūdi.

uz sākumu: Sekss

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com