Labdien! Man ir problēma, pirms gada atklāju to, ka man ir fimoze. Gāju pie ķirurga, mēs šo problēmu novērsām un priekšādiņu varu atvilkt. Problēma ir tāda, ka es nevaru pieskarties galviņai, jo tā ir ļoti jūtīga.

Vai jūs varētu lūdzu dot padomus, kā pieradināt galviņu, jo šobrīd es arī nespēju pilnībā nomazgāt galviņu. Paldies!

Atbilde:
Uz dzimumlocekļa galviņas atrodas daudz receptoru, ja viņa iepriekš ir bijusi visu laiku nosegta, bet tagad ir iespējams to atvilkt, tad protams, galviņa būs ļoti jūtīga un radīs nepatīkamas sajūtas tai pieskaroties. uz doto brīdi viss atkarīgs cik nopietni šo jautājumu risināsiet.

Ieteicams būtu, katru dienu, var pat vairākas reizes dienā, sākumā atvilkt priekšādiņu un pieradināt sevi pie šāda stāvokļa. Tam nevajadzētu radīt problēmas, vienkārši novelciet bikses un uzmanīgi atvelciet priekšādiņu un tā kādu brīdi paturiet. To var darīt ejot, piemēram, čurāt. Tā būtu ieteicams patrenēt pāris dienas, ja tas nesagādā diskomfortu, tad būtu ieteicams lēnām atvilkt priekšādiņu un atkal pārvilkt pāri galviņai. Tā būtu jātrenē kādas 10-15 min. Šajā laikā protams var rasties arī erekcija, bet no tā nevajadzētu baidīties. Paralēli būtu ieteicams radināt pie ūdens. Ielejiet glāzē ūdeni, kas būtu ķermeņa temperatūrā un tajā mēģiniet iegremdēt dzimumlocekli ar atvilktu priekšādiņu.

Kad šīs darbības vairs nerada diskomfortu, tad var pāriet pie nākošā. Būtu ieteicams izmanto masāžas eļļu vai lubrikantu. Atvelkam priekšādiņu un nedaudz eļļas uzlejam uz galviņu un ar pirkstu uzmanīgi pamasēt galviņu. Dažos gadījumos, ja galviņa ir ļoti jūtīga un šādi pieskārieni rada izteiktu diskomfortu - var izmantot krēmus, kas mazina jūtību - to uzziež uz dzimumlocekļa galviņas, nedaudz uzgaida, kamēr tas iedarbojas un tad pamasē galviņu.

Tās darbības jau var būt visdažādākās, viss atkarīgs no tā, cik tur jūtīgs, cik daudz varat atļauties. Var censties staigāt arī ar atvilktu priekšādiņu, bet sākotnēji, tas sagādās izteiktu diskomfortu. Situācijas ir dažādas, bet atrisināt šo jautājumu noteikti var, vienīgi tām visām darbībām jābūt regulārām! Esmu ievērojis, ka parasti puiši ir ļoti bailīgi un baidās tur ko darīt, ir situācijas, kad šī jautājuma risināšanai sākotnēji nāk uz procedūrām.

uz sākumu: Dzimumloceklis

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com