Kas varētu būt par slimību, ka abiem partneriem, dzimumorgāni paliek jēli. Vīrietim locekļa gals, sievietei vagīnas iekšpuse. Vai tā varētu būt alerģija no speciālā līdzekļa intīmajai zonai?

Atbilde:
Varētu būt gan alerģija gan arī sievietes maksts iekaisums, kuru visbiežāk izraisa piena sēnīšu infekcijas paasinājums.

Ja seksa laikā lietojiet palīglīdzekļus, lubrikantu vai kādus citus līdzekļus, tad noteikti būtu jāizslēdz alerģijas iespēja. Tas būtu vienkārši izdarāms – seksa laikā jāatsakās no palīglīdzekļu lietošanas. Alerģijas gadījumā pēc seksa nevajadzētu rasties minētajām sūdzībām.

Ja seksa laikā nelietojiet nekādus palīglīdzekļus, bet tik un tā abiem partneriem rodas šāda reakcija, tad noteikti sievietei būtu jākonsultējas ar ginekologu. Iekaisums sievietes makstī var neradīt sievietei arī nekādas sūdzības, bet seksa laikā gļotāda tiek vairāk sakairināta un rodas „jēlums”. Seksa laikā uz vīrieša dzimumlocekļa nonāk makstī esošie mikrobi un gļotas, kas iekaisumu reakcijā ir ar izmainītu pH un izraisa iekaisumu, kuru Jūs sauciet par jēlumu.

Tātad, darbības būtu vienkāršas, vispirms atsakieties no jebkādu palīglīdzekļu izmantošanu seksa laikā un, ja arī tad rodas minētās sūdzības – sievietei būtu jākonsultējas ar ginekologu, bet seksa laikā obligāti jālieto prezervatīvi!

uz sākumu: Slimības

pornpropils

Jautājums seksologam

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com