Vai regulāra masturbēšana noved pie ātrākas orgasma iestāšanās seksa laikā, pie tik ātras, ka sievieti apmierināt nav iespējams?

Atbilde:
Svarīgākais šajā procesā būtu tieši masturbācijas tehnika! Ja masturbācijas laikā tiek panākta ātra sēklas noplūde un ja masturbē regulāri, tad izveidojas sava veida pieradums. Kā dzimumloceklis rimtīgi piebriest – mazākais kairinājums jau izraisa orgasmu vai sēklas noplūdi.

Bet, ja masturbē regulāri un šis process aizņem pietiekoši ilgu laika posmu (vismaz 10-15 min) , kuras laikā dzimumloceklis ir labi piebriedis – stipra erekcija, un vīrietis sevi pilnveido – attīsta savas spējas, tad arī dzimumakta laikā orgasms neiestāsies tik ātri.

Sēklas noplūde ir reflekss, kurš tiek dzīves laikā izstrādāts un nostiprināts. Tāpēc atbildot uz šo jautājumu, var būt dažādas atbildes:

  • ja masturbācijas laikā cenšaties ātri sasniegt orgasmu, tad viennozīmīgi arī seksa laikā ātri beigsiet un nespēsiet sniegt baudu sievietei;
  • ja regulāri masturbējiet, cenšieties pēc iespējas ilgāk noturēt labi piebriedušu dzimumlocekli, un tikai pēc ilgāka laika, panāksiet sēklas noplūdi, tad arī seksa laikā mācēsiet atvirzīt orgasma iestāšanos un spēsiet apmierināt sievieti!

Lielākā daļa jaunieši un arī pieauguši vīrieši, masturbāciju uztver kā ātru sevis apmierināšanas veidu, bet masturbācija pēc savas būtības ir dzimumlocekļa treniņš un sagatavošana seksuālajai dzīvei – tāpat kā sportisti trenējas pirms sacīkstēm un treniņu laikā sevi pilnveido un attīsta, arī masturbācijai būtu jābūt treniņam, kura laikā iepazīstiet savu organismu, iemāciet noturēt labu erekciju, normalizējiet dzimumlocekļa jūtību uz kairinājumu – rezultātā sagatavojiet savu dzimumlocekli kvalitatīvam seksam!

uz sākumu: Masturbācija

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com