Man ir 21. gads un man ir 20 gadīga draudzene! Kad sākam satikties, viņa gultā bija ļoti vēsa un atļāva man darboties kā ar lelli. Es no viņas nejutu nekādu pretdarbību, tas viņai no tā, ka slikti iespaidi par pirmo riezi kopā ar vīrieti (tas nebiju es).

Tam mēs it kā tikām pāri, bet jūtu, ka tas nav tāpat tā riktīgi vai viņa neatslābinās vai ari negrib īsti seksu, lai arī saka, ka grib, bet no ķermeņa valodas grūti to ir saprast! Nezinu, kas ir pie vainas, ka viņa nav tik kaislīga! Mēs esam par to runājuši, esmu prasījis vai viņa masturbē un vai viņai ir kādas seksuālas fantāzijas vai nē! Viņa saka, ka tas esot ļoti reti un īpašos gadījumos un masturbāciju viņa uzskata kā kaut ko nepieņemamu. Tas ir normāli un vai ir iespējams mainīt seksuālo uzvedību gultā vai tas ir atkarīgs no tā vai cilvēki sader vai nesader kopa? Un mīlējoties viņa nepaliek tik "slapja" kā citas meitenes un viņa pēc orgasma sasniegšanas nevar sasniegt vel vienu, viņa paliek sausa!

Atbilde:
Negatīva pieredze pagātnē iespaido cilvēka attieksmi un uzvedību, dažreiz negatīvā pieredze atstāj iespaidu uz visu atlikušo dzīvi. Cik, liela ir šīs situācijas ietekme uz Jūsu attiecībām, ir grūti teikt. Varbūt draudzene īsti nezina, kas un kā viņai būtu jādara. Bet varbūt draudzenei nav ieinteresēta seksuālajās attiecības tieši ar Jums un viņas seksuālās fantāzijas ir vērstas uz kādu citu. Varbūt draudzenei ar Jums ir labi, kā, piemēram, ar brāli vai labu draugu, bet viņa Jūs neuztver kā seksuālo partneri. Varbūt viņa seksa laikā negūst baudu un šīs attiecības viņa piekopj, jo Jūs tās vēlaties.

Jautājums ir sarežģīts un konkrētu atbildi nevarēs neviens sniegt, jo lai noskaidrotu iemeslu ir jārunā ar draudzeni. Viss šeit izteiktais ir tikai minējums – iespējamo variantu apskats. Varētu ieteikt Jums apmeklēt pāra terapeitu, lai šo jautājumu risinātu, jo pašiem tikt skaidrībā būs grūti, pareizāk sakot, pat neiespējami!

uz sākumu: Sekss

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com