Neveiksmīgi pakontaktējos ar vienu... Asara ielas meiteni. Biju šmigā, nejutu kā prezis saplīst. Kad jau šī aizgāja, aizvilkos uz dušu un konstatēju, ka "čau" - sveicina saplīsusi gumija. Pirmās dienas it kā neko nejutu.

Tad pa naktīm sāka olas sāpēt - izklausās stulbi, bet vairs nemaz nav smieklīgi, jo sāp ar pārtraukumiem visu diennakti. Līdz šim nav bijis ne laika, ne naudas, lai aizietu pārbaudīt, kas noticis, nu, bet vairs nav turams. Galvenais, ka nekā acīmredzama it kā nav - tikai sāp, bet nupat jau ir par traku. Pie kā un kur man griezties?

Atbilde:
Noteikti būtu jāveic pārbaudes uz seksuāli transmisīvajām slimībām, bet tā kā pārsvarā šeit runa iet par sāpēm sēkliniekos, tad būtu nepieciešams uzmanību pievērst arī mugurai.

Biežākie iemesli sāpēm sēkliniekos (olās) ir vai nu iekaisuma process,  traumas un ļoti bieži mugurkaulāja jostas rajona patoloģijas. Traumas var rasties pēc fiziskas slodzes – palielinoties sēkliniekos spiedienam var, piemēram, plīst kāds asinsvadiņš.

Tas, ka sāpes sēkliniekos ir tikai naktī - guļus stāvoklī, vairāk liecina, ka tā nebūs infekcija, bet gan mugurkaulāja vaina. Pie iekaisuma sāpēm vajadzētu būt neatkarīgi no ķermeņa pozas.

uz sākumu

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com