Sveiki! Man ir 16 gadi. Es vēlētos sasniegt prostatas orgasmu. Vai šajā vecumā to drīkst darīt? Esmu jau to mēğinājis un sasniedzis labas sajūtas loceklī. Paldies jau iepriekš.

Atbilde
Anālās atveres rajonā un priekšdziedzerī (prostatā) atrodas ļoti daudz receptoru un to stimulācija var radīt patīkamas sajūtas. Priekšdziedzera masāžas laikā, tiek vēl palielināts spiediens prostatā, kas var radīt patīkamas sajūtas dzimumloceklī un pastiprināt orgasma izjūtas.

Nav noteikta vecuma no kura drīkst vai nedrīkst stimulēt anālo atveri un prostatu - to var darīt jebkurā vecumā. Bieži jaunieši masturbācijas laikā cenšas izzināt savu organismu, iepazīt jaunas izjūtas. Daļā gadījumu,tiek dažādi stimulēta anālā atvere un prostata . Neviens nevar pateikt vai tas ir labi vai slikti, viss atkarīgs no paša vēlmēm un uzskatiem.

Bet, jāatceras, ka, masturbējot un paralēli stimulējot prostatu var izbaudīt spēcīgāku orgasmu. Dzimumakta laikā, nestimulējot prostatu, orgasma izjūta būs vājāka, un radīsies nepieciešamības, vēlme paralēli stimulēt prostatu. Viss būs atkarīgs, kā to uztvers partnere, cik viņai tas būs pieņemams.

Anālā masturbācija

uz sākumu: Masturbācija

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com