Dzimumloceklis kā 12 gadīgam zēnam

Man ir 21 gads un mans dzimumloceklis ir kā 12 gadīgam zēnam, kad tas saceļas priekšādiņa nenovelkas. Vai tas ir uz visiem laikiem, vai tikai vēl neesmu attīstījies? Tā man ir drausmīga problēma.

Lasīt atbildi...

Ļoti jūtīga dzimumlocekļa galviņa

Labdien! Man ir problēma, pirms gada atklāju to, ka man ir fimoze. Gāju pie ķirurga, mēs šo problēmu novērsām un priekšādiņu varu atvilkt. Problēma ir tāda, ka es nevaru pieskarties galviņai, jo tā ir ļoti jūtīga.

Lasīt atbildi ...

Saitīte traucē atvilkt ādiņu

Sveiki. Man ir tāda problēma, ka priekšādiņai ir tāda maza saitīte, kura ir savienota ar dzimumlocekļa galviņu, kas nekādā veidā neļauj priekšādiņu pārslidināt pāri dzimumlocekļa galviņai. Un man ir bail, ka seksa laikā tas varētu sāpēt. Ko darī?

Lasīt atbildi ..

Penis izliekts pa kreisi

Mans penis ir nedaudz izliekts uz kreiso sānu. Vai to var izlabot bez ķirurģiskas iejaukšanās? Un ja var, tad kā?

Lasīt atbildi ...

Izskuvu peņa apmatojumu

Izskuvu peņa apmatojumu un ir nepatīkama sajūta dēļ asajiem matiņiem. Ko darīt?

Lasīt atbildi ...

Pārāk gara priekšādiņa

Man ir tāds jautājums: man šķiet, ka mana priekšādiņa ir pārak gara, jo miera stāvokli tā ir tāda kā ovāla, bet erekcijas stāvoklī neatsedz visu galviņu - kādu pusi tikai. Ko lai es daru? Vai tas ir normāli? Man vajadzētu uztraukties? Manam draugam tā ir tāda normāla, ne tik gara kā man!

Lasīt atbildi ...

Penis stāv vertikāli

Labdien, sakiet, vai ir normāli, ja loceklis erekcijas stāvoklī ir gandrīz vertikālā stāvoklī (pie vēdera) un stīvs, un pat ar roku ir grūti to atliekt horizontāli, un vai tas netraucē pilnvērtīgam seksam. Ko man darīt? Paldies jau iepriekš!

Lasīt atbildi ...

No galviņas nāk nost āda

Manam draugam no dzimumlocekļa galviņas nāk nost āda un galviņa ir sarkana it kā būtu bijis zemādas asins izplūdums. tas varētu būt nopietni? Lūdzu, atbildiet!

Lasīt atbildi ...

Cik lielam jābūt dzimumloceklim?

Man ir 15 gadi, un man ir bail par pirmo seksu. Cik ir jābūt lielam loceklim pirmajā reizē, lai varētu apmierināt savu draudzeni. Garums, apkārtmērs.

Lasīt atbildi ...

Īsa dzimumlocekļa priekšādiņa ...

Man priekšādiņa ir īsāka nekā citiem - galviņa ir vairāk atkailināta, pat ne erekcijas laikā. Daudzi uztraucas, ka ādiņa ir par garu, bet man ir otrādāk, īsā. Miera stāvoklī ādiņa apsedz tikai apmēram 1/3 galviņas. Apgraizīta nav...

Lasīt atbildi ...

Nejūtīga peņa galviņa

Lieta tāda, ka man ir nejūtīga dzimumlocekļa galviņa, aizskarot, glāstot ir tāda neaprakstāma, drīzāk nepatīkama sajūta. Cik atminos, daudzus gadus atpakaļ tā nebija.

Lasīt atbildi ...

Vai skūt spalvas ap peni?

Vai ir veselīgi skūt spalvas ap peni?

Lasīt atbildi ...

15 cm garš dzimumloceklis

Vai tas ir normāli, kad 15 gados locekļa garums ir 15,5 centimetri un apkārtmērs ir 13 centimetrus! Tas ir kad ir uzbudināts!

Lasīt atbildi ...

Nevar peni iebāzt vagīnā

Jautājums vai ir iespējams, ka nevar peni iebāzt vagīnā, penis pa lielu, vagīna pa mazu, kāds tad būtu risinājums šitādai problēmai? Palīdziet, lūdzu!

Lasīt atbildi ...

Ķirurģisko šuvju pēdas

Cik sevi atceros, man uz dzimumlocekļa ādas un pāri sēkliniekiem ir ķirurģisko šuvju pēdas, kas man laikam uzliktas neapzinīgā vecumā. Kas varēja būt par iemeslu, ka man tika sašūts dzimumloceklis un sēklinieki?

Lasīt atbildi ...

Izdalījumi no dzimumlocekļa

Sveicināti, vēlējos apjautāties par izdalījumiem no dzimumlocekļa, kad ir uzbudinājuma stāvoklis, lasīju, ka nelielos daudzumos tas ir normāli, bet man šie izdalījumi ir samērā daudz, un tādā veidā traucē manu intīmo dzīvi. Sakiet, kā es varētu atrisināt šo problēmu?

Lasīt atbildi ...

Balti izcilnīši ap peņa galviņu

Man ir jautājums. man ir 20 gadi. Man nav bijuši seksuāli sakari, savu uzskatu dēļ. Bet jautājums ir šāds, ko varētu liecināt mazi balti izcilnīši ap dzimumlocekļa galviņas pamatni? Pamanīju viņus kopš iepazinu savi ķermeni. Sūdzības it kā nav nekādas. Ceru uz nelielu skaidrojumu. paldies.

Lasīt atbildi ...

18 cm garš dzimumloceklis

Man ir 15 gadi un mans krāns erekcijas stāvoklī ir 18 cm garš un apkārtmērs ir 16,5 cm un man jautājums ir vai man viņš varētu būt vēl lielāks izaugt līdz 18 gadu vecumam?

Lasīt atbildi ...

Ādiņa nepārslīd pāri galviņai

Man ir 17 gadi un man ir šāda problēma - tad, kad man stāv man ādiņa nepārslīd pāri galviņai, bet atvilkt es viņu varu gan miera, gan erekcijas slaikā....

Lasīt atbildi ...

Grūti pārvilkt priekšādiņu

Labdien! Es esmu 19 gadus jauns jaunietis, un man sagādā neērtības mans penis (viņš nestrādā, ka nākas). Problēma, ka penim piebriestot ir grūti galviņai pārvilkt pāri ādiņu. Lūdzu, iesakiet ko darīt.

Lasīt atbildi ...

Jautājums seksologam

XtraSize

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com