Labdien! Man ir jautājums, konkrēts, vai ir iespējams tikt vaļā no tā saucamajām dzimumlocekļa pērlītēm, es zinu ka tas ir normāli, bet man tās nav vajadzīgas, iesakiet ko, kādu smēri vai kaut ko citu :), es dzīvoju tālu no Rīgas, tāpēc pie jums atnākt nevarēšu :( .

Atbilde:
Dzimumlocekļa pērlītes ir mazi dziedzerīši, kas atrodas apkārt dzimumlocekļa galviņas valnītim (sk. foto). Dažiem vīriešiem tās ir vairāk izteiktas, citiem mazāk. Dzimumlocekļa pērlītes ir normāla parādība. Dažiem vīriešiem tas ir izteiktas un līdzinās īsām bārsktītēm. Vislabāk šīs dzimumlocekļa pērlītes ir redzamas erekcijas stāvoklī – piebriestot dzimumlocekļa galviņai, tās tiek izbīdītas vēl vairāk uz ārpusi.

Dzimumlocekļa pērlītes Dzimumlocekļa pērlītes

Daži vīrieši mēģina atbrīvoties no šiem dziedzerīšiem izmantojot dažādas ķīmiskas vielas, kas destruē šūnas. Bet, kā likums pēc šādas pašdarbības veidojas rētaudi un dzimumlocekļa galviņa vizuāli izskatās sliktāk nekā, tad kad bija šie dziedzerīši.

Ja šīs pērlītes ir stipri izteiktas, tās var mazināt ar kosmetoloģiskiem paņēmieniem, bet noteikti neieteikt to darīt pašiem mājas apstākļos. Kā jau rakstīju iepriekš, pašdarbības rezultātā variet radīt vizuālus defektus! Ja dzīvojiet tālu no Rīgas, Jums ir iespēja apmeklēt savā rajonā speciālistu un ar viņu konsultēties. Speciālas smēres, lai atbrīvotos no dzimumlocekļa pērlītēm nav!

uz sākumu: Dzimumloceklis

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com