Man ir 21 gads, un man liekas, ka mana saitīte dzimumloceklim ir pārāk īsa, man viņa ir mazliet kā traucēklis, jo kad nostiepju priekšādiņu līdz galam, saitīte nostiepjas un pat iesāpas...

Gribēju jautāta, vai to obligāti jāizlabo ar procedūrām vai arī ir iespējams to vienkāršā veidā ķirurģiski izlabot?

Atbilde:
Saīsinātu dzimumlocekļa priekšādiņas saitīti pagarināt ar masāžu palīdzību ir samērā ilgstošs process. Parasti pie saīsinātas priekšādiņas saitītes iesaka veikt ķirurģisku tās pārgriešanu. Šī procedūra ir ļoti vienkārša. Pēcoperācijas periods ilgst nedēļu, bet pilnībā viss sadzīst divu nedēļu laikā.

Cik saprotu, tad īsti pārliecināts neesiet vai Jums ir īsa priekšādiņas saitīte. Erekcijas stāvoklī priekšādiņa brīvi slīd pāri dzimumlocekļa galviņai, bet vairāk nostiepjot priekšādiņu, nostiepjas arī saitīte un dažreiz rada sāpes. Būtu jāizvērtē vai šīs priekšādiņas nostiepums nav mākslīgi pārak liels, jo arī pie normāla garuma saitītes, ja mēs to vairāk iestiepsim var rasties sāpes. Tāpēc būtu dzimumloceklim esot erekcijas stāvoklī jāskatās cik tālu noslīd priekšādiņa un pie cik liela iestiepuma rodas šīs sāpes. Varbūt šīs saitītes garums ir normāls un netraucē dzimumakta laikā.

uz sākumu: Dzimumloceklis

Lasīt papildus:

Dzimumlocekļa priekšādiņas problēmas.

Dzimumlocekļa galviņa un saitīte.

Daļējas fimozes ārstēšana - seksterapija.

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com