Labdien, sakiet, vai ir normāli, ja loceklis erekcijas stāvoklī ir gandrīz vertikālā stāvoklī (pie vēdera) un stīvs, un pat ar roku ir grūti to atliekt horizontāli, un vai tas netraucē pilnvērtīgam seksam. Ko man darīt? Paldies jau iepriekš!

Atbilde:
Šāds dzimumlocekļa stāvoklis ir pilnīgi normāls. Šāds dzimumlocekļa stāvoklis erekcijas laikā ir raksturīgs jauniem vīriešiem, kuriem dzimumlocekļa saites ie stingras. Seksa laikā var mazliet tas traucēt, bet ar laiku dzimumlocekļa stāvoklis mainīsies, īpaši, ja būs regulāras seksuālās attiecības – saites, kuras notur dzimumlocekli vertikālā stāvoklī izstiepsies un dzimumloceklis stāvēs nedaudz horizontālāk.

Seksa laikā it sevišķi uzsākot dzimumattiecības, var būt nelielas problēmas ar dzimumlocekļa ievadīšanu makstī, bet, ja piepalīdzēsiet ar roku – viss būs kā nākas.

Jūs jautājiet, ko darīt? Pēc būtības neko nevajadzētu darīt, bet ja Jūs regulāri masturbējiet, tad variet censties dzimumlocekli nedaudz liegt uz leju. Regulāri tādas darbības nedaudz izstaipīs dzimumlocekļa saites un tas vairs nestāvēs pilnībā vertikāli, bet gan nedaudz horizontāli.

uz sākumu: Dzimumloceklis

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com