Labdien! Uz kuponiem iegādājos ProExtenderu, lai palielinātu dzimumlocekļa izmērus, bet kā viņu lietot? Un vai ar viņu ir iespējams iegūt dzimumlocekļa palielinājumu?

Atbilde:
ProExtender ir viens no lētākajiem ekstenderiem. Ja apskata dažādus ekstenderus, tad cilvēkiem, kuri neorientējas šajos jautājumos, šķiet, ka viņi visi ir praktiski līdzīgi un atšķirības ir nelielas. Bet tieši šīs atšķirības nosaka gan to cik veiksmīgi iegūsiet rezultātu, cik ērti vai grūti būs to lietot, kā arī ekstendera cenu.

Teorētiski, dzimumlocekļa palielinājumu var iegūt ar jebkurām šāda veida ierīcēm. Bet lai iegūtu nepieciešamo palielinājumu ir nepieciešams sekot noteiktām instrukcijām - radot ilgstošu, nelielu un laika gaitā pieaugošu audu iestiepumu. Izmantojot ProExtender, praktiski neizdodas nodrošināt vienādu, laika gaitā pieaugošu iestiepumu un lietošanā tas ir samērā nepraktisks. Pasaulē šis ekstenderis ir samērā nepopulārs, ko apliecina arī viņa cena.  Tas ir līdzīgi, tāpat kā ar dzimumlocekļa palielināšanas jostām - teorētiski varētu palielināt, bet praktiski, dažādu nianšu dēļ, neizdodas palielināt dzimumlocekli.

Ekstenderu cenu jau nenosaka tikai tas, kas izplata šo ekstenderu, bet gan cik viņš ir praktisks un ērts lietošanai, kāds ir nodrošinājums ar rezerves daļām utt. Nepieciešamības gadījumā diez vai kaut kur varēsiet iegādāties papildus rezerves daļas priekš ProExtendera - piemēram, silikona trubiņas, kuru diametrs atšķiras no citu ekstenderu silikona trubiņām. Tāpat arī pagarinājuma stienīšus papildus iegādāties nebūs iespējams, bet cena jau ir tāda, ka var priekš rezerves daļām nopirkt papildus jaunu ProExtenderu.

Kā lietot ProExtenderu? Kā jau tika teikts, ir nepieciešams radīt pastāvīgu, pietiekoši ilgstošu un laika gaitā pieaugošu iestiepumu. ProExtendera stienīšu garums regulējas ar sānos esošajām skrūvēm, kas šāda veida ekstenderus jau gadus 10 ir padarījis nepopulārus, jo ir ļoti grūti nodrošināt iepriekš minētās prasības.

uz sākumu: Dzimumloceklis

Lasīt papildus:

Ekstenderi Dzimumlocekļa palielināšanai.

MaleEdge dzimumlocekļa palielināšanai.

Augeotensīvā metode dzimumlocekļa palielināšanai.

Ieteikumi dzimumlocekļa palielināšanai.

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com