Labdien man ir problēma ar manu dzimumlocekli, kad mēs ar meiteni maigojamies, respektīvi, skūpstamies un tā tālāk man no peņa izdalās lielā daudzumā caurspīdīga staipīga viela, tāda šķidra tā, nav sperma! Kas tas ir?

Neērti ir uzsākt dzimumattiecības, jo varbūt draudzene domās, ka esmu jau ejakulējis pirms orgasma!

Atbilde:
Caurspīdīgais, staipīgais šķidrums ir gļotas, ko izdala sīpolveida dziedzeris, lai samitrinātu dzimumlocekļa galviņu un atvieglotu dzimumlocekļa ievadīšanu makstī. Šādi izdalījumi ir praktiski lielākajai daļai vīriešu, bet gados jaunākiem vīriešiem, šo gļotu izdalīšanās var būt nedaudz vairāk. Jauni vīrieši ātri uzbudinās, dažādas seksuālas darbības izraisa paaugstinātu uzbudinājumu, kas arī stimulē šo gļotu veidošanos. Pastiprināta šo gļotu izdalīšanās var liecināt arī par šo pūslīši iekaisumu.

Šīs sīpolveida dziedzera gļotas, tautā dēvē arī par „dzimumlocekļa sulu”, samitrina dzimumlocekļa galviņu, lai atvieglotu dzimumaktu. Arī sievietei izdalās šādas gļotas, bet daudz lielākā apjomā un tās samitrina maksti.

Neērtu situāciju var sagādāt, ja šo gļotu daudzums ir ievērojams un tās samitrinot bikses var radīt bikšu priekšā mitru pleķi. Bet Jūsu bažas par to, ka draudzene padomās, ka esiet jau beidzis- ejakulējis jau nav nekas slikts. Meiten tā var padomāt...

uz sākumu: Pubertāte

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com