Es velējos uzzināt vai 15 gados var kaut kā iztaisnot savu dzimumlocekli un atbrīvoties no fimozes? Un kā var dzimumlocekli palielināt 15 gados? Esmu internetā lasījis, ka ir specializētas tabletes dzimumorgānu palielināšanai un kā Jūs domājat vai viņas ir efektīvas?

Lūdzu vēlētos uz šiem jautājumiem uzzināt atbildes, jau iepriekš paldies!

Atbilde:
Ļoti pozitīvi, ka esi pievērsis uzmanību savai seksuālajai attīstībai.

Fimozes gadījumā būtu jāstrādā ar priekšādiņu, jāattīsta tās gredzens. 15 gadu vecumā, priekšādiņa var būt nedaudz ciešāka, jo dzimumloceklis aug un paliek resnāks. Priekšādiņas gredzens ir ļoti elastīgs un iespējams to attīstīt, tā lai priekšādiņa brīvi slīdētu pāri dzimumlocekļa galviņai kā „miera”, tā erekcijas stāvoklī. Bet jāņem vērā, ka darbojoties ar priekšādiņu ir jābūt uzmanīgam, lai to netraumatizētu – neieplēstu. Regulāras priekšādiņas gredzena traumatizācijas gadījumā var sākt veidoties rētaudi un tā rezultātā priekšādiņas gredzens var vēl vairāk sašaurināties – rezultātā, vienīgais risinājums būs ķirurģiska iejaukšanās – cirkumcīzija.

Darbojoties ar priekšādiņu, būtu jānovērtē saitītes garums. Bieži, sašaurināta priekšādiņas gredzena gadījumā arī saitīte ir īsa un neattīstīta.

Runājot par dzimumlocekļa izliekumu – būtu jāzina, cik izteikts ir šis izliekums. Ja izliekums ir neliels, tad tā novēršana var prasīt ļoti ilgu laiku un praktiskās nozīmes seksuālajā dzīvē tam nebūs. Vīriešiem ar nelielu dzimumlocekļa izliekumu, ir savas priekšrocības seksuālajos kontaktos, jo ievadot makstī, šāds dzimumloceklis vairāk iestieps maksts sieniņu un partnerei būs patīkamākas izjūtas, salīdzinot ar pilnīgi taisna dzimumlocekļa ievadīšanu. Dzimumlocekļa izliekumu ieteicams koriģēt – novērst situācijās, kad izliekums ir lielāks par 25-30 grādiem, jo šāds izliekums apgrūtina dzimumakta veikšanu un vīrietim var radīt psiholoģiska rakstura nebūšanas.

Jūsu gadījumā būtu jānovērtē dzimumlocekļa izliekuma pakāpe un ja tas ir neliels, vadoties no esošajiem ieradumiem un citiem faktoriem, jācenšas darīt tā, lai šis izliekums laika gaitā vairāk nepalielinātos – visvairāk, tas būtu saistīts ar faktoriem, kuri iedarbojas uz dzimumlocekli esot erekcijas stāvoklī. 15 gadu vecumā, spontānas erekcijas rodas relatīvi bieži.

Vai 15 gados būtu jāpalielina dzimumloceklis? Viennozīmīgi pateikt jā vai nē nav iespējams, jo būtu jāzina vairāk informāciju par Jums un arī jāņem vērā dzimumlocekļa izmēri erekcijas stāvoklī. 15 gadu vecumā, dzimumloceklis turpina augt, protams ir iespējams šo augšanas procesu stimulēt, bet kā jau iepriekš minēju, sākumā būtu jāizvērtē dažādi faktori. Protams, ja Jūs jūtaties diskomforti citu vienaudžu vidū (dušās, pirtīs uc), tad būtu jāpalielina! Bet noteikti būtu tas jādara nevis dzerot tabletes vai pašam meklējot informāciju internetā, bet gan jāapmeklē speciālista konsultāciju, kas Jums palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu. Vienam „vāroties savā sulā” būs grūti, veiksmīgāks risinājums, ja šī jautājuma risināšanā iesaistīsiet speciālistu, kuram Jūs uzticaties. Pieejai būtu jābūt kompleksai - liela izmēra dzimumloceklis, ja vīrietim ir zema pašapziņa neko pozitīvu nedos.

Attiecībā uz dzimumlocekļa palielināšanas tabletēm (Penis Enlargement Pills) – tās var palīdzēt palielināt dzimumlocekļa apkārtmēru, bet bez masāžām vai kādām citām darbībām, tām nebūs nozīme.

Lasīt arī:

Līks dzimumloceklis

Problēmas ar priekšādiņu

uz sākumu: Pubertāte

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com