Man ir 15 gadi, es agrāk ļoti bieži masturbēju, tagad mazāk, es nesen ievēroju, ka manas olas nav tādas kā mums stāstīja veselības stundās! Tur bija skaidri pateikts, ka olām jābūt nokarenām uz leju, vienai lielākai par otru, bet man viņas ir vienādas izmēra un nenokarājas, bet ieliekušās uz dibena pusi!

Lūdzu sniedziet man atbildi vai tas ir normāli un, ko man tagad darīt! Man vecākiem to neērti prasīt!

Atbilde:
Jā, oliņas nokarājas sēklinieku maisiņā, viena atrodas nedaudz augstāk par otru un viena ir nedaudz lielāka par otru. Tieši kurš sēklinieks būs lielāks un kurš vairāk nokarāsies ir individuāli. Vairumam lielāks un zemāk nokarājas kreisais sēklinieks. Bet nozīme, kurš lielāks vai kurš nokarājas nav. Bet tik pat labi arī abi sēklinieki var būt vienāda izmēra.

15 gadu vecumā sēkliniek vēl nav pilnībā attīstījušies un tāpēc viņi var būt arī vienāda apjoma. Sēkliniekiem pilnībā attīstoties, viens var nedaudz būtu lielāks par otru. Bet ja tā nav, tas arī nav iemesls satraukumam.

Tas, ka oliņas (sēklinieki) vēl ir piekļautas pie ķermeņa un nedaudz atvirzītas uz mugurpusi varētu liecināt, ka sēklinieku maisiņš nav pilnībā attīstījies un tuvāko gadu laikā viņš mainīsies.

uz sākumu: Pubertāte

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com