Lūdzu palīdziet! Kopš pubertātes sākšanās 11 g.v. regulāri masturbēju vienatnē un tā es to darīju līdz pat 18 g.v. Tad man parādījās pirmā meitene, ar kuru viss it kā bija labi, tikai beigt nevarēju. Tas pats bija ar vēl vairākām meitenēm ar kurām esmu saticies.

Pašlaik man ir draudzene ar kuru tiešām gribētu palikt kopā, bet diemžēl es ne reizes, ne ar vienu meiteni neesmu sasniedzis orgasmu. Tikai onanējot. Tagad man ir pat tā, ka tikko sāku mīlēties un, ja kaut kas iztraucē, tad mans draudziņš momentā savelkas čokurā un vairs neceļas augšā. Draudzene teica, ka tas ir manas pārliekās onanēšanas dēļ. Šķiet būšu pārslogojis sevi un esmu kļuvis nejūtīgs pret maigām darbībām, jo onanējot jau ir pavisam cits ritms un tur nekā maiga nav. Man ļoti gribētos normālu seksu ar meiteni, taču šī iemesla dēļ viņa pat nav līdz galam bijusi uzbudināta. Lūdzu palīdziet!

Atbilde:
Dezinformācijas vai informācijas trūkuma dēļ, dažādas seksuāla rakstura nebūšanas tiek saistītas un piedēvētas tam, ka vīrietis ir nodarbojies ar masturbāciju. Tas, ka kopš pubertātes vecuma esiet masturbējis un to darījis tik bieži, cik bijis nepieciešams ir tikai apsveicams un nekā ļauna tajā nav. Masturbācija vai onanēšana ir sekss pašam ar sevi , lielākajai daļai cilvēku, tā ir pirmā seksuālā pieredze un šī pieredze zināmā mērā iespaido viņa turpmāko seksuālo dzīvi – seksuālās attiecības.

Runājot konkrēti par šo situāciju, kad vīrietis seksa laikā negūst baudu – nevar sasniegt ejakulāciju var būt saistīti ar divām lietā. Viena no tām būtu dzimumlocekļa anatomiskās īpatnības, pie kurām vadošā loma būtu priekšādiņas attīstības traucējumiem. Sašaurināts priekšādiņas gredzens - priekšādiņa erekcijas laikā pilnībā vai daļēji nosedz dzimumlocekļa galviņu. Dzimumakta laikā gūtais kairinājums var būt nepietiekams, lai vīrietis sasniegtu kulmināciju – ejakulāciju. Masturbācijas laikā radītais kairinājums parasti tiek radīts pietiekoši liels, lai sasniegtu sēklas noplūdi. Rezultātā rodas aplams priekšstats, ka šī nespēja sasniegt sēklas noplūdi dzimumakta laikā ir masturbācijas rezultāts! Lielākajā skaitā gadījumu, ar ko nācies saskarties praksē, nespējas iemesls dzimumakta laikā sasniegt kulmināciju vīrietim ir radījusi tieši priekšādiņa attīstības traucējumi.

Otrs būtiski svarīgs jautājums ir masturbācijas tehnika! Tieši tas kā Jūs masturbējiet! Kā jau minēju, masturbācija ir pirmā seksuālā pieredze, kuras laikā ir gūts pirmais orgasms un šīs izjūtas ir bijušas pietiekoši spēcīgas, lai ar katru nākošo reizi tās censtos iegūtu no jauna. Tai pat laikā, sēklas noplūde un orgasma rašanās ir reflektors process. Tas nozīmē, ka atkarībā no tā, kādā veidā Jūs kairināt dzimumlocekli (masturbējiet) un panākat sēklas noplūdi, rodas sava veida pieradums un reflekss, kas laika gaitā nostiprinās. Piemēram, ja pirmajā un turpmāk masturbācijas laikā esiet sēklas noplūdi panācis kairinot dzimumlocekļa ķermeni, procesā neiesaistot dzimumlocekļa galviņu, tad dzimumakta laikā, kurā pārsvarā tiek kairināta dzimumlocekļa galviņa, pietiekošu baudu negūsiet. Tādās situācijas lielāku baudu gūs tieši masturbējot un dzimumakta laikā gūtā bauda nebūs tik izteikta. Šī ierastā kairinājuma rezultātā var ne tikai nenotikt sēklas noplūde, bet var pavājināties vai pilnībā zust erekcija.

Ko darīt šādā situācijā? Vispirms jau būtu jāizvērtē iemesls, kāpēc nevariet sasniegt ejakulāciju dzimumakta laikā. Ja tā ir priekšādiņas vaina, tad būtu tā jāattīsta un jānovērš šis defekts. Ja pie vainas ir pieradums „nepareizi” masturbēt – tad jāpārveido šo ieraduma refleksu atbilstoši, kāds tam būtu jābūt dzimumakta laikā. Ja vaina ir impulsu pārvades procesā, tad jālieto speciāli medikamenti.

uz sākumu: Sēklsas noplūde - Ejakulācija

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com