Sveiki, man ir radusies problēma ar erekciju, esmu 18 gadus jauns un agrāk tā nekad nav bijis, bet pēdēja laikā, kad ar draudzeni nodarbojamies ar seksu, man dzimumakta laika zūd erekcija un nevaru turpināt.

Nodarbojoties izjūtu minimālu kairinājumu, esmu mēģinājis dažādus prezervatīvus un nekas nepalīdz. Pēc prezervatīva uzvilkšanas ļoti ātri pazūd erekcija. Ļoti esmu nobažījies par savu veselību un netieku skaidrība, kas varētu būt par vainu, lūgums palīdzēt, paldies!

Atbilde:
Erekcijas zudums pēc prezervatīva uzvilkšanas var būt saistīts ar vairākiem momentiem, kas savstarpēji viens otru ietekmē un pastiprina. Viens iemesli var būt pauze - seksuālā uzbudinājuma mazināšanās, kas rodas pēc priekšspēles, kuras laikā ir bijis spēcīgs uzbudinājums un velkot prezervatīvu rodas tāds, kā atslābums.

Nākošais moments būs saistīts ar jūtības mazināšanos pēc prezervatīva uzvilkšanas. Ja agrāk ar citām partnerēm viss ir bijis, kā „nākas”, toties ar šo draudzeni neizjūtat dzimumlocekļa pietiekošu kairinājumu dzimumakta laikā, būtu jāizvērtē dzimumorgānu atbilstība. Var būt, ka Jūsu dzimumlocekļa galviņa ir neliela izmēra, bet draudzenes maksts ir plata.

Šis ir visbiežākais iemesls, kad dzimumakta laikā zūd erekcija, īpaši lietojot prezervatīvus, kas vēl vairāk samazina dzimumlocekļa galviņas jūtību. Tomēr būtu jānovērtē arī priekšādiņa, jo mēdz būt tā, ka uzvelkot prezervatīvu, priekšādiņa daļēji nosedz dzimumlocekļa galviņu, kā rezultātā tiek samazināta tās jūtība.

Noteikti jāņem vērā arī psiholoģiskais faktors, jo jau pēc pirmās neveiksmes, rodas zināms stress un bailes par erekcijas zudumu, kas ar katru nākošo kontaktu nostiprinās un rezultātā var veidoties psiholoģiska rakstura situācijas impotence.

Jūsu gadījumā būtu jāvēršas pēc palīdzības pie speciālista - tikai ar paša spēkiem šo problēmu atrisināt neizdosies un, jo ilgāk būs šādas negatīvas situācijas, jo grūtāk padosies risinājumam.

uz sākumu: Dzimumloceklis

Lasīt papildus:

Seksuāla rakstura problēmas jauniešiem.

Biežākās seksuāla rakstura problēmas.

Impotence - erekcijas traucējumi.

Kā uzlabot erekciju un paaugstināt libido?

Seksa terapija.

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com