Kā var atmest masturbāciju?

Atbilde:
Uz jautājumu ir grūti atbildēt, jo būtu jāzina, kāpēc radusies šāda doma. Vai Jums masturbācija traucē ikdienas dzīvē? Vai tā ir kļuvusi „uzmācīga”? Vai arī vienkārši ir uzskats, ka masturbēt ir slikti?

Masturbācijai ir ļoti daudz pozitīva – sevis attīstīšanai un pilnveidošanai. Svarīgi būtu runāt ne tik daudz par pašu masturbāciju, bet par tās tehniku, lai kā vīrietis, tā sieviete varētu sevi sagatavot seksuālajai dzīvei.

Protams, ka masturbācijai var būt negatīva ietekme, kas var sarežģīt turpmāko seksuālo dzīvi. Atmest vai pareizāk sakot atturēties no masturbācijas nav tik viegli. Svarīgi vai cilvēkam, kurš vēlas pārtraukt masturbēt ir seksuālie kontakti. Ja to nav, tad nekādā gadījumā neieteikt atturēties no masturbācijas, bet gan censties šo laiku līdz izveidojas regulāras dzimumattiecības izmantot, lai sevi pilnveidotu! Būtu vērts masturbāciju pielīdzināt sava veida sporta nodarbībām, kurās cilvēks attīsta un pilnveido savu ķermeni.

Bet, ja iemesls ir tas, ka masturbācija ir kļuvusi kā slogs – uzmācīgas vēlmes to darīt, tad pēc palīdzības būtu jāvēršas pie speciālista, jo pašam to ir praktiski neiespējams izdarīt!

uz sākumu: Masturbācija

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com