Es mēdzu masturbēt, dažreiz pat vairākas reizes dienā un ir tā sanācis, ka citreiz nemaz nepagaidu līdz dzimumloceklis ir kārtīgi piebriedis un tagad esmu kopā ar meiteni jau 4 mēnešus. Vēlējos ar viņu pārgulēt, bet man vienkārši nestāvēja, tikai daļēji, bet ne pietiekami.

Vai tas nevarētu būt no tā, ka pirms tam esmu masturbējis, nesagaidot pilnu erekciju?! Kad esmu masturbējis, tās parasti sanāk īsas vismaz pirmo reiz dienā pēc tam ir garāks laiks, bet ja pāris dienas izlaiž, tad ir novērojama labāka erekcija, pilnīga erekcija ir novērojama uz īsu laika brīdi. Lūdzu palīdziet! Man šī meitene tiešām ļoti patīk un es nevēlos viņu zaudēt, tāpēc, ka man nestāv, kad vajag. Jo no rītiem parasti, kad uzreiz pieceļos man ir erekcija, gandrīz katru rītu, bet kad biju palicis pa nakti pie meitenes, man nebija ne vakarā ne no rīta, lai gan nebiju masturbējis jau ilgāku laiku, kādas 2 nedēļas, ja es būtu mājās es esmu pārliecināts, ka no rīta man atkal būtu bijusi erekcija. Paldies par palīdzību jau iepriekš!

Atbilde:
Tas, ka Jūs masturbējiet, tas ir normāli un pat labi. Bet slikti ir tas, ka tas notiek ļoti ātri. Sēklas noplūde ir reflekss. Kā šo refleksu izveido masturbācijas laikā, tā visas tās lietas notiek arī seksa laikā. Jūsu gadījumā esiet izstrādājis tādu refleksu, ka, ja dzimumloceklis pilnībā piebriest – rodas laba erekcija, tā mazākais kairinājums var izraisīt sēklas noplūdi. Līdz ar to arī seksa laikā, sēklas noplūde varētu būt uzreiz pēc dzimumlocekļa ievadīšanas makstī vai pēc pāris frikcijām (kustībām). Jums būtu nopietni jāpievērš šim jautājumam uzmanība un masturbējot jācenšas sasniegt maksimālu erekciju un censties maksimāli ilgi to noturēt. Optimāli būtu, ja masturbācijas laikā – stimulējot dzimumlocekli pie labas erekcijas iemācītos noturēties līdz sēklas noplūdei vismaz 5-10 min.

Bez tam, sēklas noplūdei būtu jābūt regulārai. Jūs rakstāt, ka 2 nedēļas neesiet masturbējis - uzskatu, ka tas nav pareizi! Ja agrāk esiet masturbējis gandrīz katru vai katru otro dienu, tad pie šāda ritma arī būtu jāpieturas un atturēšanās periodi nevienam vēl neko labu nav devuši. Uzsākot seksu – seksuālie kontakti aizstās masturbāciju, bet kamēr nav izveidojies atbilstošs dzimumkontaktu biežums, būtu jāturpina to darīt pašam.

Beidzot par erekciju. Viennozīmīgi varu teikt, ka Jūs bijāt „pāruzbudinājies”, kā rezultātā arī erekcija pilnībā neradās vai radās uz ļoti īsu brīdi, bez tam Jūs bijāt sastresojies. Risinājums, it kā, būtu vienkāršs – Jums vajadzīgs biežāk atrasties kopā ar draudzeni kailam vai puskailam (bez biksēm)! Nākošajos kontaktos varētu ieteikt nekoncentrēties uz dzimumaktu, bet kailiem vienam otru erotiski pamasēt – vairāk koncentrēties uz seksuālajām rotaļām. Un, ja tad pēc vairākām tādām tikšanās reizēm neradīsies pietiekoša erekcija un šīs rotaļas nebeigsies ar dzimumaktu, tad būtu jāatnāk uz konsultāciju.

uz sākumu: Masturbācija

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com