Vai jaunava var palikt stāvoklī? Mana draudzene ir jaunava un es dažreiz pieskaros ar savu dzimumlocekli viņas makstij, bet man neizšļācās sperma vienkārši esmu dzirdējis, ka tā nelielā daudzumā var izdalīties jau pirms orgasma, tāpēc gribu zināt vai tas var notikt? Vai viņa var palikt stāvoklī?

Atbilde:
Dzimumloceklim erekcijas stāvoklī, to kairinot, pirms ejakulācijas – sēklas izšļākšanās, sperma neizdalās. Var būt gļotaini izdalījumi, kurus izstrādā sīpolveida dziedzeris, bet tajā nav spermatozoīdi. Tātad, ja Jums ir erekcija un ar locekli stimulējiet sievietes ārējos dzimumorgānus, grūtniecība iestāties nevar.

Bet, ja to dara uzreiz pēc sēklas noplūdes, tad pastāv risks, ka varētu iestāties grūtniecība. Pēc sēklas noplūdes, spermatozoīdi var atrasties urīnkanālā un stimulējot sievietes ārējos dzimumorgānus, tie var nonākt makstī un tālāk turpināt ceļu uz dzemdi.

Būtisku lomu šajā jautājumā spēlē tas, pirms cik ilga laika bijusi sēklas noplūde. Un jāpiemin, ka arī jaunava var palikt stāvoklī, jo jaunavības plēve pilnībā nenoslēdz maksts ieeju, tāpēc ir iespēja spermatozoīdiem nokļūt maksti!

uz sākumu: Sekss

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com