Sveiki, mans puisis neizjūt orgasmu dzimumakta laikā. Esmu jautājusi vai tā tas ir tikai ar mani, bet tā tas esot bijis ar visām viņa bijušajām. Viņa dzimumlocekļa galviņa nav maziņa tā ir pat liela, tāpēc šaubos vai pie vainas varētu būt dzimumorgānu nesaderība. Viņš izjūt orgasmu tikai pašapmierinoties.

Viņa dzimumlocekļa galviņu var saspiest saujā patiešām ļoti cieši un viņš pat nejūt sāpes. Esmu lūgusi viņu griezties pie ārsta vairākkārt, taču viņš kategoriski atsakās un saka, ka tas esot psiholoģiski, taču pie psihologa arī neiet. Nezinu vairs ko īsti iesākt, jo viņš domā, ka ir slikts gultā, ka arī es neko nespēju just, bet es patiešām izjūtu orgasmu, taču viņš uzskata, ka tēloju. Esmu tiešām noraizējusies par viņa veselību, kā arī par mūsu attiecībām, jo vienīgie konflikti mums tagad ir par seksu.

Atbilde:
Iemeslu varētu būt vairāki. Viens iemesls var būt nepilnīgi attīstīta priekšādiņa, kura erekcijas laikā neatsedz dzimumlocekļa galviņu, bet tomēr biežākais iemesls šādās situācijās ir pieradums masturbācijas laikā kairināt dzimumlocekli, kas atšķiras no kairinājumu kādu dzimumloceklis gūst dzimumakta laikā.

Masturbējot jeb pašapmierinoties, puisi dzimumlocekli kairina tā, kā ir ieradis un šis ieradums ir veidojies relatīvi ilgā laikā un nostiprinājies. Dzimumakta laikā dzimumloceklim ir cits kairinājums, kurš ir nepietiekošs, lai sasniegtu kulmināciju – ejakulāciju un tāpēc rodas situācija, ka seksa laikā vīrietis neizjūt pietiekošu kairinājumu. Šo situāciju var risināt, bet vislabāk būtu konsultēties ar speciālistu. Psihologs šajā situācijā līdzēt nevarēs.

uz sākumu: Sekss

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com