Sveiki! Man pēdējā laikā radušās pamatīgas nesaskaņas ar draudzeni, jo mums nesaskan vēlmes pēc mīlēšanās biežuma. Lieta tāda, ka man negribas tik bieži, kā viņai, jo nākamajā darba dienā grūti piecelties no rīta un grūtāk koncentrēties darbam. Draudzene būtu gatava mīlēties kaut katru vakaru, lai gan arī viņa ir pamatīgi noslogota gan mācībās, gan darbā.

Viņa vienmēr ļoti noskumst, kad viņu atraidu, domā, ka man nepatīk, bet man vienkārši negribas! Nezinu, ko lai iesāk. Man draudzene ir ļoti dārga. Kopā esam jau trīs gadus. Sākumā mūsu seksuālā dzīve bija ļoti aktīva. Pie kā lai vēršos, ko lai dzeru? Varbūt man jāapmeklē psihologs vai kaut kas tamlīdzīgs? Man pilnīgi pietiek ar seksu 1 reizi nedēļā. Jau iepriekš paldies!

Atbilde:
Spriežot no uzrakstītā - vakaros esiet noguris un no rīta ar grūtībām variet piecelties, un tā varētu būt vieglas depresijas izpausme. Bet tik pat labi šie minētie iemesli var būt kā atruna, lai nenodarbotos ar seksu un zem tā var slēpties kādi citi iemesli, tai skaitā tīri psiholoģiski. Tāpēc, lai ieviestu pilnīgu skaidrību un rastu šīs situācijas risinājumu, būtu jāvēršas pie ārsts seksologa.

uz sākumu: Sekss

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com