Nesen zaudēju nevainību. Esmu ar seksu nodarbojusies tikai divas reizes, bet nevienā no tām nejutu nekādu baudu. Es nesaprotu, kāpēc nevaru uzbudināties.

Viņam ir labi, bet es vienkārši guļu bez nekādām emocijām, ko man darīt, lai arī es varētu sasniegt tādu baudu kā mans draugs?

Atbilde:
Jūsu draugs atšķirībā no Jums zina, kas viņam patīk, kas patīk viņa loceklim un to, ko vēlas sasniegt. Un šajā situācijā būtu pašai ar sevi nopietni jādarbojas, jāizprot savs ķermenis un jāsaprot, kas ir tas, kas Jūs uzbudina, kādas darbības ir vairāk patīkamas un, ko varētu draugam ieteikt darīt, lai pati sasniegtu vēlamo baudu.

Droši vien būtu jāsāk ar masturbāciju – sevis apmierināšanu. Darbības būtu jāsāk ar ārējo dzimumorgānu (kaunuma lūpas, klitora) vieglu masāžu un kairināšanu. Šim nolūkam būtu jāizmanto lubrikants vai speciālas ziedes, kas pastiprina šī rajona apasiņošanu – tā saucamās sieviešu uzbudinošās ziedes. Šādi kairinot vajadzētu panākt patīkamas izjūtas un uzbudināties. Tālākajā darbībā būt ieteicams izmantot vibratoru. Iegādājoties vibratoru, jāraugās, lai tas nebūtu pārāk liela izmēra un arī nebūtu mazs, ieteicamāki būtu vibratori, kas veidoti želeja veida materiāla. Darbojoties ar vibratoru varēsiet apzināt, kas radīs spēcīgākas izjūtas – frikcijas ātrums vai dziļums.

uz sākumu: Sekss

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com